Wróć do listy

Częstochowa, Tysiąclecie

202 600 zł
3 980 zł/m2
Mieszkanie 50,90 m2 2 pokoje Parter Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-42%
Zakończona
-42%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 202 600 zł
Miasto Częstochowa
Powierzchnia 50,90 m2
Województwo śląskie
Ulica Romera 13
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 10 130 zł
Numer oferty 90398X211712119
Termin wpłaty wadium 03-02-2021 Co to znaczy?

Opis

Zarząd Częstochowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Nasza Praca” w Częstochowie

Ogłasza

PRZETARG OFERTOWY NA PIERWSZEŃSTWO USTANOWIENIA ODRĘBNEJ WŁASNOŚCI LOKALU MIESZKALNEGO

Mieszkanie nr 6 w budynku przy ul. Romera 13 w Częstochowie, usytuowane na parterze
– 2 pokoje z kuchnią o pow. użytkowej 50,90 m2;

cena wywoławcza – wartość rynkowa mieszkania do przetargu wynosi – 202 600 zł

wadium jakie musi wnieść stawający do przetargu wynosi – 10 130 zł;

Wadium należy wpłacić w PLN przelewem na rachunek bankowy Spółdzielni.
Nr rachunku bankowego Spółdzielni: 76102016640000310200197889
tytułem: wpłata wadium na przetarg 03 lutego 2021 roku – Romera 13 m 6
Wpłata musi być odnotowana na rachunku bankowym na jeden dzień roboczy przed dniem przetargu.

Oferty z dopiskiem „Oferta Przetargowa” ul. Romera 13 m 6, należy składać
do dnia 02.02.2021 roku na adres:
Częstochowska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nasza Praca” ul. Okólna 113a
42-218 Częstochowa
Otwarcie ofert nastąpi w dniu 03 lutego 2021 roku

Historyczne ceny