Wróć do listy

Leźnica Wielka, łódzkie

41 000 zł
497 zł/m2
Mieszkanie 82,44 m2 3 pokoje Parter Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 41 000 zł
Powierzchnia 82,44 m2
Województwo łódzkie
Ulica Osiedle 5/14
Liczba pokoi 3
Piętro parter
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 5 000 zł
Numer oferty 8999X21075661
Termin wpłaty wadium 24-08-2018 Co to znaczy?

Opis

Dyrektor Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego
ogłasza drugie przetargi na sprzedaż lokalu

Adres: Leźnica Wielka, Osiedle 5/14.
Powierzchnia: 82,44 m2

Przetargi rozpoczną się w kolejności jak w tabeli w dniu 30 sierpnia 2018 roku od godz. 1000
w siedzibie Oddziału Regionalnego AMW w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 163a.
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie wadium przelewem na konto Banku Gospodarstwa Krajowego nr rachunku 21 1130 1075 0002 6129 7320 0008 do dnia 24 sierpnia 2018 roku - w tytule przelewu proszę podać adres lokalu mieszkalnego. Za datę wpływu uznaje się ujawnienie środków na rachunku Sprzedającego.
Lokale mieszkalne nie zostały wyodrębnione jako nieruchomości lokalowe. Są pustostanami, nie posiadają świadectwa charakterystyki energetycznej. Przedmiotowe lokale mieszkalne są wolne od długów, ciężarów i roszczeń na rzecz osób trzecich.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zatwierdzonym uchwała nr XXXI/380/05 Rady Gminy Parzęczew z dnia 31.03.2005 r. działka nr 206/37 znajduje się na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z dopuszczeniem usług nieuciążliwych. Aktualnie teren jest wykorzystywany zgodnie z przeznaczeniem