Gwda Wielka, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
Oddział Terenowy w Koszalinie
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości rolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na
terenie gminy Szczecinek powiat szczecinecki, pochodzącej z byłego Państwowego Funduszu Ziemi.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 08.09.2020 r. nr
KOS.WKUR.SZSZ.4240.W.184.2020.MCh, w skład której wchodzą:
grunty położone w obrębie Gwda Wielka, dla których jest prowadzona księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X
i oznaczone w ewidencji gruntów jako działka nr: 595/3 okręg podatkowy IV.
Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna powierzchnia nieruchomości wynosi: 0,4300 ha,
w tym użytki rolne: 0,1700 ha.
W skład nieruchomości wchodzą:
- grunty orne: 0,1700 ha, (w tym kl: RVI - 0,1700 ha)
- grunty zadrzewione i zakrzewione: 0,2600 ha, (w tym kl: Lzr-RVI - 0,2600 ha)
Opis nieruchomości: Nieruchomość rolna, niezabudowana, położona na obrzeżach wsi Gwda Wielka, ok. 1,4 km
w linii prostej od centrum wsi i ok. 7 km w linii prostej od siedziby gminy Szczecinek. Bezpośrednie sąsiedztwo
nieruchomości stanowią tereny leśne i grunty rolne. Nieruchomość przylega do drogi krajowej nr 20. Teren
działki lekko pofałdowany. Nieruchomość porośnięta samosiewami brzozy, czeremechy, dębu, topoli.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 15 688,00 zł. Cena zawiera koszty przygotowania nieruchomości
do sprzedaży.
(słownie: piętnaście tysięcy sześćset osiemdziesiąt osiem 00/100 złotych)
Minimalne postąpienie: 160,00 zł
(słownie: sto sześćdziesiąt 00/100 złotych)
Wadium wynosi: 3 130,00 zł
(słownie: trzy tysiące sto trzydzieści 00/100 złotych)
Do sprzedaży przedmiotowej nieruchomości nie jest wymagane uzyskanie szczególnego
pełnomocnictwa Dyrektora Generalnego KOWR.
Przetarg odbędzie się w dniu 14.01.2021 r. o godzinie 09:30
w siedzibie SZ KOWR w Szczecinku, ul. Witolda Pileckiego 8, 78-400
Szczecinek
lub
może zostać przeprowadzony przy użyciu środków komunikacji
elektronicznej z wykorzystaniem aplikacji Zoom
Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w kwocie 3 130,00 zł na rachunek bankowy
Oddziału Terenowego w Koszalinie w Banku Gospodarstwa Krajowego nr konta 10 1130 1176 0022
2115 1620 0002 Z uwagi na wprowadzenie stanu epidemii rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca
2020 r. wadium może być wnoszone wyłącznie w formie bezgotówkowej z wyprzedzeniem tak, aby środki
pieniężne znalazły się na koncie organizatora najpóźniej 4 dni przed organizowanym przetargiem, tj. w dniu
08.01.2021 r. pod rygorem uznania przez organizatora przetargu, że warunek wpłaty wadium nie został
spełniony.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie