Długie, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na terenie gminy Chociwel powiat stargardzki, pochodzącej z byłego PFZ.
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość rolna, niezabudowana, określona w wykazie z dnia 28.07.2020 rinr SZC.WKUR.ST.4240.W.71.2020.MM, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 138/2 z obrębu Długie, okręg podatkowy I o powierzchni ogólnej 0,1600 ha, tj. 0,1600 ha użytków rolnych.
Dla nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta w Sądzie Rejonowym w XXXX/XXXXXXXX/X.
Stargardzie o numerze
W skład nieruchomości wchodzą: - grunty orne: 0,1600 ha, (w tym kl: RIVD - 0,16 ha)
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 4 050,00 zł (słownie: cztery tysiące pięćdziesiąt 00/100 złotych). Cena zawiera koszty przygotowania nieruchomości do sprzedaży. Minimalne postąpienie: 50,00 zł (słownie: pięćdziesiąt 00/100 złotych) Wadium wynosi: 800,00 zł (słownie: osiemset 00/100 złotych)
Opis nieruchomości: Nieruchomość położona w obrębie ewidencyjnym Długie. Sąsiedztwo działki stanowią użytki rolne. Kształt działki prostokątny, ukształtowanie terenu plaskie. Dojazd do działki drogą gruntową.
Nieruchomość według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Chociwel na podstawie wydanego zaświadczenia nr GPZ.6727.26-7,2020.ZC z dnia 09.10.2020r. obowiązującego do dnia 31.12.2003r. zatwierdzonego Uchwała nr VIII/49/85 Rady Narodowej Miasta i Gminy Chociwel z dnia 25.04.1985r (Dz. Urz. Woj. Szcz. Nr 12 poz. 216 ) działka nr 138/2 położona w obrębie Dlugie gmina Chociwel przeznaczona była na cele rolnicze. Zgodnie z ustaleniami ze Studium uwarunkowań i kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Chociwel, zatwierdzonym Uchwałą Nr XV/127/08 Rady Miejskiej w Chociwlu z dnia 25.06.2008 r. W/W działka zachowuje swoje dotychczasowe przeznaczenie, Dla ww. dzialki nie wszczęto procedury planistycznej mającej na celu zmianę funkcji przeznaczenia dzialki.
Dla w/w nieruchomości nie wszczęto postępowania administracyjnego i nie wydano decyzji administracyjnej w trybie art. 61 ust. 1 (decyzja o wz) oraz art. 50 ust. 1 ustawy z dnia 27 marca 2003r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. Na ww. nieruchomości nie przewiduje się lokalizacji siłowni wiatrowych, działka polożona jest na terenach ochronnych w obszarze NATURA 2000. Teren działki nie jest objęty miejscowym planem odbudowy. Zgodnie z uchwalą Nr XXXI/200/18 Rady Miejskiej w Chociwlu z dnia 31.12.2018r. w sprawie przyjęcia programu rewitalizacji gminy Chociwel na lata 2017-2026 w/w działka nie znajduje się w specjalnej strefie rewitalizacji.
Obciążenia, ograniczenia lub obowiązki wynikające z przepisów szczególnych. Nieruchomość znajduje się w bezumownym użytkowaniu. Kupujący w umowie sprzedaży oświadczy, ze jest świadomy faktu obciążenia przedmiotu umowy sprzedaży bezumownym użytkowaniem.
Przetarg odbędzie się w dniu 13.01.2021 r. o godzinie 12:00 w siedzibie SZ KOWR w Stargardzie, ul. Czarnieckiego 16, 73-110 Stargard
lub może zostać przeprowadzony przy użyciu środków komunikacji
elektronicznej z wykorzystaniem aplikacji Zoom. Opis minimalnych wymagań dla aplikacji Zoom oraz instrukcja obsługi aplikacji Zoom umożliwiającej udział w licytacji prowadzonej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej znajdują się pod adresem: http://www.kowr.gov.pl/nieruchomosci/wymagania-techniczne
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie