Bukowina Bobrzańska, lubuskie
Szczegóły
Opis
na podstawie art. 12 ust. 3 i art. 27 ustawy z dnia 19 października 1991 r. o gospodarowaniu nieruchomościami
rolnymi Skarbu Państwa (Dz. U. z 2020 r., poz. 396 ze zm.) oraz ustawy z dnia 14 kwietnia 2016 r. o wstrzymaniu
sprzedaży nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa oraz o zmianie niektórych ustaw (Dz. U. z
2018r., poz. 869) i rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 30 kwietnia 2012 r. w sprawie
szczegółowego trybu sprzedaży nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa i ich części składowych,
warunków obniżenia ceny sprzedaży nieruchomości wpisanej do rejestru zabytków oraz stawek szacunkowych
gruntów (Dz. U. z 2012 r., poz. 540 ze zm.) podaje do publicznej wiadomości, że:
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości rolnej, niezabudowanej wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Żagań powiat żagański, województwo lubuskie, pochodzącej z byłego Państwowego Funduszu
Ziemi gmina Żagań.
I. PRZEDMIOT SPRZEDAŻY
Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość, określona w wykazie nr ZIE.WKUR.SZLU.4240.200.2020.SŚ.2
opublikowanym 10.11.2020 r. w siedzibie: Oddziału Terenowego KOWR w Gorzowie Wielkopolskim Filii w Zielonej
Górze, SZ KOWR w Lubsku, Urzędu Gminy Żagań, Sołectwa Bukowina Bobrzańska, Lubuskiej Izby Rolniczej, na
stronie www.kowr.gov.pl, .
NIERUCHOMOŚĆ rolna, niezabudowana położona - województwo lubuskie, powiat żagański, gmina Żagań,
obręb Bukowina Bobrzańska, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 331/7 o powierzchni ogólnej
0,0300 ha.
Opis nieruchomości: Nieruchomość położona na terenie zabudowy wsi pomiędzy nieruchomościami
zabudowanymi. Działka stanowi nieuczęszczaną drogę gruntową, zapewnia dostęp do drogi publicznej dla działki
nr 331/2, skomunikowana jest z asfaltową drogą gminną.
Nieruchomość jest nieuczęszczaną drogę gruntową porośniętą zakrzaczeniami.
W skład nieruchomości wchodzą:
- drogi: 0,0300 ha, (w tym kl: dr - 0,0300 ha)
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 4 400,00 zł
(słownie: cztery tysiące czterysta 00/100 złotych)
Wadium wynosi: 440,00 zł
(słownie: czterysta czterdzieści 00/100 złotych)
Minimalne postąpienie: 90,00 zł
(słownie: dziewięćdziesiąt 00/100 złotych)
Przetarg odbędzie się w dniu 12.01.2021 r. o godzinie 10:45
w siedzibie SZ KOWR w Lubsku, ul. 3 Maja 3, 68-300 Lubsko
W przypadku zagrożenia epidemicznego, wystąpienia stanu epidemii lub wystąpienia innych zagrożeń,
które skutkują ograniczeniami, m.in. ograniczenie zgromadzeń publicznych – organizator przetargu
zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia przetargu przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
z wykorzystaniem darmowej aplikacji Zoom.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie