Wróć do listy

Folwark, pomorskie

13 050 zł
Działka 0.5 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 13 050 zł
Miasto Folwark
Powierzchnia 0.5 ha
Województwo pomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 1 305 zł
Numer oferty 89533X209686289
Termin wpłaty wadium 07-01-2021 Co to znaczy?

Opis

K R A J O W Y O Ś R O D E K W S P A R C I A R O L N I C T W A
O d d z i a ł T e r e n o w y w P r u s z c z u G d a ń s k i m

KOWR OT Pruszcz Gdański ogłasza trzeci publiczny nieograniczony przetarg ustny (licytacja) na
nieruchomości rolnej niezabudowanej wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa,
określonej w wykazie z dnia 02.09.2020 r. podanym do publicznej wiadomości przez Krajowy
Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Pruszczu Gdańskim w sposób zwyczajowo przyjęty
przez okres od 02.09.2020 roku do 17.09.2020 roku oraz na stronie internetowej KOWR:
www.kowr.gov.pl
I PRZEDMIOT PRZETARGU:
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość rolna niezabudowana położona w obrębie Folwark (Nr 0005), gmina
Stary Dzierzgoń, powiat sztumski oznaczona jako działka nr 11/2 o pow. 0,5000 ha, posiadająca księgę
wieczystą nr KW XXXX/XXXXXXXX/X prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Kwidzynie Zamiejscowy Wydział Ksiąg
Wieczystych w Sztumie, w tym:
Ps IV – 0,5000 ha
Powyższe informacje podajemy na podstawie danych z ewidencji gruntów Starostwa Powiatowego
w Sztumie

Cena nieruchomości brutto (wraz z kosztami przygotowania do sprzedaży) wynosi 13 050,00 zł
(słownie: trzynaście tysięcy pięćdziesiąt złotych 00/100)
Postąpienie: 200,00 zł (słownie: dwieście złotych)
Wadium: 1 305,00 zł (słownie: tysiąc trzysta pięć złotych)
Oględzin w/w nieruchomości można dokonać po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikami KOWR OT w Pruszczu
Gdańskim Sekcji Zamiejscowej w Malborku, ul. Wołyńska 19 tel. 55-272-23-82 wew. 18
II. Informacja o obciążeniach, ograniczeniach lub obowiązkach wynikających z przepisów
szczególnych, dotyczących nieruchomości:
 Zgodnie z art. 29 ust. 4 powołanej na wstępie ustawy (UoGNRSP), nieruchomość będzie obciążona
prawem pierwokupu na rzecz Skarbu Państwa, które przysługuje Krajowemu Ośrodkowo Wsparcia
Rolnictwa przy odsprzedaży nieruchomości przez nabywcę w okresie 5 lat, licząc od dnia jej notarialnego
nabycia od KOWR.
III. TERMIN PRZETARGU:
Przetarg ustny (licytacja) na sprzedaż ww. nieruchomości odbędzie się w dniu
12.01.2021 o godzinie 9:00 w siedzibie Sekcji Zamiejscowej w Malborku przy
ulicy Wołyńskiej 19 lub może zostać przeprowadzony przy użyciu środków
komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem aplikacji ZOOM.
Opis minimalnych wymagań dla aplikacji Zoom oraz instrukcja obsługi aplikacji
Zoom umożliwiającej udział w licytacji prowadzonej przy użyciu środków
komunikacji elektronicznej znajdują się pod adresem:
http://www.kowr.gov.pl/nieruchomosci/wymagania-techniczne

Historyczne ceny