Gwda Wielka, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
ogłasza
pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości lokalowej - lokal nr 3, położony w budynku nr 24 przy ul. Szczecineckiej na
gruntach działki oznaczonej numerem 684/4 o powierzchni 0,0620 ha, wpisanej do Księgi Wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X, położonej w
miejscowości i obrębie Gwda Wielka, stanowiącej własność Gminy Szczecinek.
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Szczecinek grunty działki nr 684/4 oznaczone są symbolem MNU-3
"tereny zabudowy mieszkaniowej, usług nieuciążliwych oraz produkcji rolnej nieuciążliwej ". Działka leży w strefie B ochrony konserwatorskiej
i w granicach strefy chronionego krajobrazu "Jeziora Szczecineckie".
Opis lokalu:
Lokal użytkowy nr 3, położony jest na parterze budynku nr 24 przy ul. Szczecineckiej w miejscowości Gwda Wielka. Lokal składa się z 2
pomieszczeń o powierzchni 24,95 m2
i 19,14 m2
.
Lokal spełnia warunki jakie wyznacza ustawa o własności lokali z dnia 24 czerwca 1994 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 1910) dla samodzielnych lokali
wykorzystywanych na cele inne niż mieszkaniowe, z przeznaczeniem na stały pobyt ludzi.
Cena nieruchomości lokalowej nr 3 wynosi 64 000,00 zł. w tym wartość rynkowa prawa własności lokalu niemieszkalnego nr 3
z ułamkowym udziałem w części wspólnej budynków i budowli -, wartość udziału 160/1000 części prawa własności gruntu działki nr 684/4.
Lokal posiada własne ogrzewanie piecowe
Dział III księgi wieczystej nr XXXX/XXXXXXXX/X zawiera wpisy nie dotyczące przedmiotowej nieruchomości, natomiast dział IV nie zawiera
żadnych wpisów i zobowiązań
Zbycie nieruchomości będącej przedmiotem umowy sprzedaży nastąpi zgodnie z wypisem z rejestru gruntów oraz wyrysem z mapy
ewidencyjnej. Nabywca wznawia granice nieruchomości na własny koszt.
Przetarg odbędzie się w dniu 05.02.2021 r. (piątek) o godzinie 11:00 w siedzibie Urzędu Gminy Szczecinek przy ul. Pilskiej 3 w sali
konferencyjnej II piętro budynku
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w odpowiedniej kwocie ze wskazaniem, której nieruchomości dotyczy,
najpóźniej do dnia 01.02.2021 r. na rachunek bankowy Gminy Szczecinek prowadzony przez Bank Spółdzielczy w Jastrowiu Oddział
w Szczecinku nr 26 8935 0009 1344 9079 2000 0010 lub w punkcie bankowym znajdującym się w siedzibie Urzędu Gminy Szczecinek. Za datę
wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Gminy Szczecinek, nie później niż do dnia 01.02.2021 r.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie