Wieliszew, mazowieckie
Szczegóły
Opis
ul. Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów
Oddział Zakład Gazowniczy w Warszawie
ul. Równoległa 4A, 02-235 Warszawa
OGŁASZA
PRZETARG PISEMNY NIEOGRANICZONY:
ZBYCIE PRAWA WŁASNOŚCI NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ OZNACZONEJ, JAKO
DZIAŁKA NR 698/2, O POWIERZCHNI 657 M2, POŁOŻONEJ W WIELISZEWIE, GMINA
WIELISZEW, POWIAT LEGIONOWSKI.
I. Przedmiotem przetargu jest:
a) prawo własności gruntu oznaczonego w ewidencji gruntów, jako działka nr 698/2
o powierzchni 657 m2
Dla nieruchomości - dz. nr 698/2 prowadzona jest księga wieczysta nr
XXXX/XXXXXXXX/X Sąd Rejonowy w Legionowie, IV Wydział Ksiąg Wieczystych.
II. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 64 395,00 zł netto (słownie: sześćdziesiąt
cztery tysiące trzysta dziewięćdziesiąt pięć złotych 00/100).
III. Transakcja zbycia prawa własności gruntu jest zwolniona z opodatkowania podatkiem VAT.
IV. Wadium w wysokości 4 000,00 zł (słownie: cztery tysiące złotych 00/100), należy
wpłacić na konto Banku Pekao SA: 12 1240 6292 1111 0010 5487 7226 w tytule
przelewu wskazać należy przedmiot przetargu (przykładowy opis: wadium
nieruchomość Wieliszew ) w terminie do dnia 20.01.2021 r. Wadium przepada na
rzecz zbywającego, jeżeli żaden z uczestników przetargu nie zaoferuje ceny nabycia
co najmniej równej cenie wywoławczej. Wadium wpłacone przez uczestnika, który
wygra przetarg ulega zarachowaniu na poczet ceny nabycia. Wadium wpłacone przez
pozostałych uczestników zostanie zwrócone niezwłocznie po dokonaniu wyboru oferty
przelewem na rachunek wskazany przez każdego z uczestników przetargu.
V. Rozstrzygnięcie przetargu nastąpi dnia 22.01.2021 r. o godz. 11:00 w siedzibie
Polskiej Spółki Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Warszawie, ul.
Równoległa 4A, 02-235 Warszaw. Zbywca zastrzega sobie prawo do zamknięcia
przetargu bez dokonania wyboru którejkolwiek z ofert oraz odwołania przetargu, jak
również unieważnienia przetargu lub jego wyniku bez podania przyczyny.
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie