Wróć do listy

Łagodzin, lubuskie

51 200 zł
Działka 0.5 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 51 200 zł
Miasto Łagodzin
Powierzchnia 0.5 ha
Województwo lubuskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 10 240 zł
Numer oferty 87147X204098277
Termin wpłaty wadium 07-01-2021 Co to znaczy?

Opis

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Gorzowie Wlkp. na podstawie ustawy z dnia 19 października 1991 r. o gospodarowaniu nieruchomośclami rolnymi Skarbu Państwa (t.j. Dz.U. z 2020 r., poz. 396 ze zm.) oraz ustawy z dnia 14 kwietnia 2016 r. o wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa oraz o zmianie niektórych ustaw (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 869) I rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 30 kwietnia 2012 r. w sprawie szczegółowego trybu sprzedaży nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa i ich części składowych, warunków obniżenia ceny sprzedaży nieruchomości wpisanej do rejestru zabytków oraz stawek szacunkowych gruntów (Dz. U. z 2018 ! poz. 1412 ze zm.) podaje do publicznej wiadomości, że ogłasza przetarg ustny (licytacja) na sprzedaż nieruchomości. Nieruchomość pochodzi z PFZ.

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zgodna z wykazem opublikowanym dnia 07.07.2020 r. w Urzędzie Gminy Deszczno, Sołectwie Łagodzin, Lubuskiej Izble Rolniczej, w siedzibie Oddziału Terenowego KOWR w Gorzowie Wlkp., a także stronie podmiotowej w Biuletynie Informacji Publicznej Krajowego Ośrodka www.bip.kowr.gov.pl.
Nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W obowiązującym Studium uwarunkowań i klerunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Deszczno, uchwalonym uchwałą Rady Gminy Deszczno nr XXXIII/281/2017 z dnia 22.05.2017r. nieruchomość położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zagrodowej. Dla nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X zbiorcza dla obrębu Łagodzin.

NIERUCHOMOŚĆ NIEROLNA NIEZABUDOWANA - województwo lubuskie, powiat gorzowski, gmina Deszczno obręb Łagodzin dzialka nr 103/6 o pow. 0,50 ha.
W skład nieruchomości wchodzą: Grunty o powierzchni ogólnej
- 0,50 ha (użytków rolnych
-0,50 ha) w tym: łąki trwałe
- 0,38 ha pastwiska trwale
-0,11 ha rowy
-0,01 ha klasy gleby: LIV-0,38ha; PsV1-0,11ha; W-0,01 ha
Cena wywoławcza nleruchomości wynosi – 51.200 zł (słownie: plęćdziesiąt jeden tysięcy dwieścle złotych).
Minimalne postąpienie wynosi – 600 zł. Wysokość wadium - 10.240 zł

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wplata wadium, w określonej wyżej wysokości, do dnia 07.01.2021 r. przelewem bankowym na konto Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Banku Gospodarstwa Krajowego Oddział Terenowy w Gorzowie Wlkp. numer 09 1130 1222 0039 2043 Q820 0003 Bank Gospodarstwa Krajowego Oddział Zielona Góra

Historyczne ceny