Wróć do listy

Malbork, pomorskie

1 017 452 zł
Działka 0.2724 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 1 017 452 zł
Miasto Malbork
Powierzchnia 0.2724 ha
Województwo pomorskie
Liczba działek 1
Ulica Gen. Hallera
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 80 000 zł
Numer oferty 86741X203147425
Termin wpłaty wadium 12-02-2021 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
ogłasza w dniu 16 lutego 2021 r. o godz. 10.00 pierwszy ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych, stanowiących własność Miasta
Malborka
1. Opis nieruchomości
Nieruchomości gruntowe niezabudowane, położone w obrębie 14 miasta Malborka
przy ul. Gen. Hallera, mające urządzoną księgę wieczystą KW XXXX/XXXXXXXX/X:

54/23

Warunki nabycia nieruchomości:
1. wadium w kwocie 80 000 zł (osiemdziesiąt tysięcy złotych) za każdą działkę płatne
najpóźniej do 12 lutego 2020 r. przelewem na konto depozytowe Miasta Malborka
prowadzone w PKO NBP SA Nr 60 1020 1811 0000 0402 0339 9631. Za datę zapłaty
wadium uznaje się datę zaksięgowania środków na koncie depozytowym Miasta Malborka

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.