Witostowice, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
OGŁOSZENIE
Burmistrz Ziębic na podstawie przepisów ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2020 r. poz. 1990 ) oraz Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 roku w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2014 r., poz. 1490 ze zmianami) - organizuje w dniu 8 stycznia 2021 roku o godz. 1100 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Ziębicach przy ul. Przemysłowej nr 10 - pok. nr 02
I PUBLICZNY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA:
Sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w miejscowości Witostowice, obręb 0028 Witostowice, Gmina Ziębice stanowiącą działkę oznaczoną nr 103/2, jednostka rejestrowa G135 /AM-1/ o pow. 0,3200ha – KW XXXX/XXXXXXXX/X. Zgodnie z danymi rejestru gruntów i budynków prowadzonych przez Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śl. opisana jest jako RIIIa i W-ŁIII.
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Ziębice, zatwierdzone uchwałą Nr 327/VII/2018 Rady Miejskiej w Ziębicach z dnia 28 czerwca 2018 r. określa działkę o nr ewidencyjnym 103/2 obręb Witostowice, jako teren oznaczony symbolem MM – teren zabudowy mieszanej o dominującej funkcji mieszkaniowo – usługowej. Strefa „B” ochrony konserwatorskiej.
Ww. działka nie jest objęta decyzją o warunkach zabudowy, która powoduje zmianę sposobu użytkowania terenu.
CENA WYWOŁAWCZA: 22.230,00 zł.
(słownie: dwadzieścia dwa tysiące dwieście trzydzieści złotych i 00/100)
WYSOKOŚĆ WADIUM: 2223,00 zł.
(słownie: dwa tysiące dwieście dwadzieścia trzy złote i 00/100).
Wadium należy wpłacić w formie gotówki w kasie Urzędu Miejskiego w Ziębicach (kasa czynna jest do godz. 13.00) lub na rachunek bankowy GBS w Strzelinie nr 36 9588 0004 0000 5555 2000 0050 w terminie do dnia 31 grudnia 2020 r. (włącznie). Za termin potwierdzający dokonanie wpłaty uznaje się datę lokacji środków pieniężnych na rachunku gminy Ziębice.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie