Wróć do listy

Murowana Goślina, wielkopolskie

184 000 zł
Działka 0.0715 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 184 000 zł
Powierzchnia 0.0715 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 18 400 zł
Numer oferty 84842X198699967
Termin wpłaty wadium 07-01-2021 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Miasta i Gminy Murowana Goślina

O G Ł A S Z A
D R U G I P R Z E T A R G U S T N Y N I E O G R A N I C Z O N Y
NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJ

obręb: Murowana Goślina
arkusz: 5
działka nr: 266/52
powierzchnia: 0,0715 ha
KW XXXX/XXXXXXXX/X
właściciel: Gmina Murowana Goślina



Termin i miejsce przetargu:
12 styczna 2021 r., godz. 10.00, pl. Powstańców Wielkopolskich 9, I piętro, sala nr 13, 62-095 Murowana Goślina.
Wysokość WADIUM, forma, termin i miejsce jego wniesienia:
- aby przystąpić do przetargu należy wnieść wadium w formie pieniężnej w wysokości wskazanej w ogłoszeniu
w terminie do dnia 7 stycznia 2021 r.,
- wadium należy wpłacić na rachunek bankowy Gminy w Pobiedzisko – Goślińskim BS O/Murowana Goślina 05 9044
0001 0020 0200 0156 0007, za datę wniesienia wadium uznaje się datę wpływu wymaganej kwoty na wskazany
rachunek,

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.