Wróć do listy

Olbięcin, lubelskie

240 086 zł
240 086 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 240 086 zł
Miasto Olbięcin
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo lubelskie
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 20 000 zł
Numer oferty 84255X197325213
Termin wpłaty wadium 03-12-2020 Co to znaczy?

Opis

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
ODDZIAŁ TERENOWY W LUBLINIE

PODAJE DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI, ŻE OGŁASZA
VI USTNY PRZETARG NIEOGRANICZONY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ PO OBNIŻCE 25 %
NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ NA TERENIE GMINY TRZYDNIK DUŻY, powiat KRAŚNICKI, WOJEWÓDZTWO LUBELSKI

Nieruchomość zabudowana, o powierzchni 0,7500 ha, położona w gminie Trzydnik Duży, powiat kraśnicki, oznaczona
w ewidencji gruntów obrębu Olbięcin, jako działka nr 280
Zgodnie z zapisami ewidencji gruntów nieruchomość stanowią:
- grunty zabudowane – 0,6000 ha w klasie: B-RIIIa-0,6000 ha;
- nieużytki – 0,1500 ha;
Nieruchomość zabudowana jest: budynkiem dawnej gorzelni, budynkiem magazynowym – garaże, budynkiem wagi
samochodowej – warsztat.
Cena sprzedaży wynosi 240.086,25 zł (słownie: dwieście czterdzieści tysięcy osiemdziesiąt sześć złotych 25/100)
Wadium: 20.000 zł (słownie: dwadzieścia tysięcy złotych)
Minimalne postąpienie: 3.000 zł (słownie: trzy tysiące złotych

Nieruchomość położona w miejscowości Olbięcin, w sąsiedztwie drogi krajowej nr 74. Zabudowana nieużytkowanym od
dłuższego czasu budynkiem dawnej gorzelni, budynkiem magazynowym – garaże i budynkiem wagi samochodowej.
 Budynek gorzelni murowany tworzą trzy uzupełniające się bryły o zmiennej wysokości (1,2 i 3 kondygnacyjne).
Dach konstrukcji drewnianej kryty eternitem. Urządzenia technologii produkcji gorzelnianej od lat
nieeksploatowane.
 Budynek magazynowy murowany, w złym stanie technicznym. Dach konstrukcji drewnianej kryty eternitem.
 Budynek wagi samochodowej murowany. Mechanizm wagowy bez legalizacji od lat nieużytkowany.

PRZETARG NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ WW. NIERUCHOMOŚCI ODBĘDZIE SIĘ W DNIU
10. 12. 2020 R. O GODZ. 9:00
W SIEDZIBIE ODDZIAŁU TERENOWEGO KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA W LUBLINIE
LUBLIN, UL. KARŁOWICZA 4, 22-027 LUBLIN - (I PIĘTRO, POK. 107)

Historyczne ceny