Wróć do listy

Szczecin, zachodniopomorskie

123 000 zł
1 692 zł/m2
Mieszkanie 72,68 m2 3 pokoje Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-83%
Zakończona
-83%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 123 000 zł
Miasto Szczecin
Powierzchnia 72,68 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Parkowa 59
Liczba pokoi 3
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 16 400 zł
Numer oferty 84039X196819341
Termin wpłaty wadium 10-01-2021 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym Szczecin-Centrum w Szczecinie

Katarzyna Karwecka

Kancelaria Komornicza, L.Rayskiego 23, Szczecin, 70-442 Szczecin

tel. 914223888 / fax.

Sygnatura: Km 2068/17

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin-Centrum w Szczecinie Katarzyna Karwecka na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu:

11-01-2021 o godz. 14:30

pod adresem: Sąd Okręgowy w Szczecinie, ul. Małopolska 17, 70-515 Szczecin, pokój 313, odbędzie siępierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego/ej do dłużnika: xx ul. Parkowa 59/1, 71-621 Szczecin, położonego przy

ul. Parkowa 59/1, 71-621 Szczecin,

dla którego Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 164 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 123 000,00 . Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 16 400,00 zł.

Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO BP S.A. o. XIX w Szczecinie 07 1440 1143 0000 0000 1019 3745.

Rękojmia powinna być złożona najpóźniej do dnia 10-01-2021 r., tj. w dniu poprzedzającym przetarg.
Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, skrytki i przedpokoju i ma łączną pow.72,68m.kw. Do lokalu przynależy piwnica o pow.9,78 m.kw. i związany jest z nim udział 82/1000 w nieruchomości wspólnej o nr KW 124384.
Lokal nie jest zamieszkały, komornik dysponuje kluczami. Termin oglądania zostanie wyznaczony w późniejszym terminie.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie (po uprzednim uzgodnieniu terminu z komornikiem) oraz na tydzień przed licytacją przeglądać akta w Sądzie Rejonowym Szczecin Centrum w Szczecinie VI Wydział Egzekucyjny przy ul. Narutowicza 19.

Operat szacunkowy biegłego znajduje się do wglądu w siedzibie kancelarii.