Wróć do listy

Konin Żagański, lubuskie

35 000 zł
713 zł/m2
Mieszkanie 49,10 m2 2 pokoje Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 35 000 zł
Powierzchnia 49,10 m2
Województwo lubuskie
Ulica 127
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 3 500 zł
Numer oferty 83785X196224473
Termin wpłaty wadium 04-01-2021 Co to znaczy?

Opis

Przetarg na sprzedaż nieruchomości nr postępowania 1008/KNO/822/2020
Przetarg ogłasza, organizuje i prowadzi Spółka Polskie Koleje Państwowe S.A. w imieniu której działa PKP S.A.
Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu

Termin i miejsce otwarcia ofert:
Otwarcie ofert nastąpi o godz. 12.00 w dniu 11.01.2021 r., pok. nr 350, w siedzibie PKP S.A. Oddziału
Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu, Al. Niepodległości 8, 61-875 Poznań,

Termin i miejsce składania ofert :
Składanie ofert następuje do godz. 14.00 dnia 07.01.2021 r., w siedzibie PKP S.A. Oddziału Gospodarowania
Nieruchomościami w Poznaniu, Al. Niepodległości 8, 61-875 Poznań.

Przedmiot przetargu:
zbycie nieruchomości lokalowej położonej w miejscowości Konin Żagański nr 127 (gmina Iłowa, powiat żagański, woj.
lubuskie), na którą składa się prawo własności lokalu mieszkalnego nr 3 o powierzchni użytkowej 49,10 m2 wraz
z pomieszczeniem przynależnym o powierzchni 7,15 m² oraz udziałem wynoszącym 5.625/31.873 w częściach
wspólnych budynków a także w prawie własności gruntu oznaczonego geodezyjnie jako działka nr 103 o powierzchni
0,2039 ha, obręb 0006 Konin Żagański.

Cena wywoławcza: 35 000,00 zł netto
Wadium: 3 500,00 zł
Minimalne postąpienie w przypadku kontynuacji przetargu w formie licytacji: 500,00 zł