Nowy Świat, lubuskie
Szczegóły
Opis
I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NA WŁASNOŚĆ
NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ NIEZABUDOWANEJ PRZEZNACZONEJ POD
BUDOWĘ OBIEKTÓW PRODUKCYJNYCH, SKŁADÓW, MAGAZYNÓW, USŁUG
ORAZ NA BUDOWĘ URZĄDZEŃ WYTWARZAJĄCYCH ENERGIĘ
Z ODANWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII O MOCY PRZELRACZAJĄCEJ 100 KW
Nieruchomość objęta jest
obowiązującym miejscowym planem
zagospodarowania przestrzennego,
uchwała nr 0007.468.2017 z dnia
19 grudnia 2017 r. z przeznaczeniem na
budowę obiektów produkcyjnych,
składów, magazynów, usług oraz na
budowę urządzeń wytwarzających
energię z odnawialnych źródeł energii
o mocy przekraczającej 100kW.
Przetarg odbędzie się w dniu 14 stycznia 2021 roku o godzinie 10:00 w siedzibie Gminy Sulechów przy Placu
Ratuszowym nr 6 (RATUSZ), pokój nr 104.
Wadium w podanej wyżej wysokości z określeniem numeru nieruchomości należy wpłacić w terminie
do dnia 11 stycznia 2021 roku konto nr 82 1020 5402 0000 0502 0027 8960 PKO BP Oddział Sulechów.
Wpłatę wadium należy dokonać z takim wyprzedzeniem, aby wyżej wymieniona kwota wadium wpłynęła na konto Gminy
Sulechów w określonym w ogłoszeniu terminie tj. do 11 stycznia 2021 roku
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie