Wróć do listy

Słonowice, zachodniopomorskie

69 000 zł
739 zł/m2
Dom 93,43 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 69 000 zł
Miasto Słonowice
Powierzchnia 93,43 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 6 900 zł
Numer oferty 81143X190036909
Termin wpłaty wadium 03-12-2020 Co to znaczy?

Opis

Starosta Powiatu Świdwińskiego ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa.

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. użytkowej 93,43 m2 oraz budynkiem gospodarczym o pow. zabudowy 92,00 m2. Budynek mieszkalny w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony, wzniesiony przed 1900 r. – niezamieszkały. Budynek jest w złym stanie technicznym- wymaga remontu. Zabudowa o charakterze zagrodowym. Nieruchomość posiada dostęp do infrastruktury: wodociągi, kanalizacja, energia elektryczna, gaz. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. W najbliższym otoczeniu zabudowa mieszkaniowa wiejska. Według planu zagospodarowania przestrzennego gm. Brzeżno nieruchomość oznaczona jest symbolem „2,17 U”- istniejące i projektowane usługi drobne, do rozbudowy. Dopuszcza się wykorzystanie obiektów na cele mieszkaniowe”.

1. Przetarg odbędzie się w dniu 09.12.2020 r. o godzinie 1000 w siedzibie Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Świdwinie przy ul. Kołobrzeskiej 43.
2. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie na konto Starostwa : Pekao S.A. 11 1240 3682 1111 0000 4200 9670 wadium, w terminie nie później niż do dnia 03.12.2020 r. Wadium wpłacone przez uczestnika, który wygra przetarg zalicza się na poczet ceny nabycia nieruchomości. Niewykorzystane wadia zwraca się niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 3 dni po przetargu