Wróć do listy

Boniewo, kujawsko-pomorskie

79 350 zł
1 062 zł/m2
Mieszkanie 74,70 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 79 350 zł
Miasto Boniewo
Powierzchnia 74,70 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica Boniewo 103
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 10 580 zł
Numer oferty 8052X18857787
Termin wpłaty wadium 25-06-2018 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Konrad Boszko na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu
26 czerwca 2018 r. o godz. 13:00
w budynku Sądu Rejonowego we Włocławku mającego siedzibę przy Kilińskiego 20 w sali nr A 14, odbędzie się
PIERWSZA LICYTACJA
wieczystego użytkowania nieruchomości obejmującej prawo użytkowania wieczystego działki gruntowej o numerze ewidencyjnym: 103/2 o powierzchni 0,1000 ha wraz z prawem własności znajdującego się na nim budynku mieszkalnego, parterowego o powierzchni użytkowej 74,70 m2 oraz innych obiektów budowlanych znajdujących się na tym gruncie należącego do dłużnika: (...), położonej: 87-851 Boniewo, Osiecz Wielki, dla której sąd Rejonowy we Włocławku Wydz. Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW 40063/6 [NKW: XXXX/XXXXXXXX/X).
Suma oszacowania wynosi 105 800,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 79 350,00 zł.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania, to jest 10 580,00 zł gotówką w kancelarii komornika. Rękojmię można uiścić także na konto komornika. Rękojmia musi się znaleźć na koncie najpóźniej do końca dnia poprzedzającego termin licytacji.
Bank Ochrony środowiska SA O. we Włocławku 11 1540 1069 2001 8718 2533 0001
Zgodnie z przepisem art. 976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule. W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno przeglądać w Kancelarii Komornika Sądowego przy ul. P.O.W. 21a w pok. 14 (w godzinach 9:00-15:00) odpis protokołu oszacowania nieruchomości, operat szacunkowy biegłego sądowego, wypis z rejestru gruntów wraz z mapką z akt postępowania egzekucyjnego.

Historyczne ceny