Wróć do listy

Krzyżowniki, Jeżyce

116 000 zł
2 231 zł/m2
Mieszkanie 52,00 m2 2 pokoje Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 116 000 zł
Miasto Krzyżowniki
Powierzchnia 52,00 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Krzyżowniki
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 8049X18850761
Termin wpłaty wadium 16-07-2018 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości Jacka Śron sprzeda za cenę nie niższą niż 116.000,00 złotych lokal mieszkalny o pow. użytkowej ok. 52 m2 składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy, położony w Krzyżownikach, gm. Kleszczewo, woj. wielkopolskie. Dla lokalu prowadzona jest KW XXXX/XXXXXXXX/X.

Wykończenie mieszkania okno z profili PCV. Drzwi płycinowe. Wyposażenie w instalacje: elektryczną, wod.-kan., gazową, centralnego ogrzewania. Kocioł CO i CW gazowy starego typu, grzejniki aluminiowe. Budynek parterowy, częściowo podpiwniczony.

Wyposażenie pokoi w 2 piece kaflowe.

Standard niski.

Nabywca zobowiązany jest do wpłaty wadium oraz zatwierdzenia regulaminu sprzedaży. Szczegóły na lub w siedzibie syndyka ul. Górna Wilda 91/3, Poznań. Regulamin dostępny w siedzibie syndyka.

Oferty na zakup należy składać do dnia 16 lipca 2018r. w siedzibie syndyka do godz. 12.00.

Historyczne ceny