Kamień Pomorski, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
ogłasza na dzień 01 grudnia 2020 roku od godziny 1000
pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych położonych w Kamieniu Pomorskim przy ul. Władysława Szpilmana:
1. działka nr 6/13 o pow. 0,0892 ha obręb ewidencyjny nr 1 miasta Kamień Pomorski,
gmina Kamień Pomorski, KW nr XXXX/XXXXXXXX/X, użytek gruntowy „RIVb”
cena wywoławcza
89.500,00 zł netto wadium
8.950,00 zł
1. Działka nr 6/13 obręb ewidencyjny nr 1 miasta Kamień Pomorski
Nieruchomość gruntowa niezabudowana, znajdująca się w północno-zachodniej części osiedla mieszkaniowego zlokalizowanego w obrębie ewidencyjnym nr 1 miasta Kamień Pomorski. Obręb nr 1 zlokalizowany jest przy drodze wojewódzkiej prowadzącej z miasta Kamień Pomorski w kierunku Dziwnówka i innych miejscowości nadmorskich. Działka położona jest w kompleksie podobnych działek.
Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej stanowiącej ul. Fryderyka Chopina (działka nr 85/4 obręb ewidencyjny nr 1 miasta Kamień Pomorski) zaliczonej do kategorii dróg gminnych. Działka jest częściowo zakrzewiona, a w przyległej działce drogowej nr 85/4 zgodnie z zapisami mapy zasadniczej znajduje się infrastruktura techniczna – sieć wodociągowa, sieć kanalizacji sanitarnej, sieć kanalizacji deszczowej, sieć elektroenergetyczna oraz sieć gazowa. Działka znajduje się w strefie „C” ochrony uzdrowiskowej, położona jest na obszarze Natura 2000: Obszar Specjalnej Ochrony Ptaków PLB 320011 „Zalew Kamieński i Dziwna". Przed uzyskaniem pozwolenia na budowę, nabywca zobowiązany będzie do wystąpienia do Starosty
z wnioskiem o wyłączenie gruntów rolnych przedmiotowej działki z użytkowania rolniczego.
Przetarg odbędzie się w dniu 01 grudnia 2020 roku od godziny 1000 w Urzędzie Miejskim w Kamieniu Pomorskim, ul. Stary Rynek 1, 72-400 Kamień Pomorski, w sali konferencyjnej na I piętrze. W przetargu mogą brać udział osoby, które wniosą wadium w podanej wyżej wysokości w terminie do dnia 26 listopada 2020 roku w pieniądzu (zł) w kasie Urzędu Miejskiego w Kamieniu Pomorskim lub na konto Gminy Kamień Pomorski w Banku Spółdzielczym w Wolinie nr 67 9393 0000 0012 9600 2000 0010, przy czym za datę wpłacenia wadium uznaje się dzień uznania rachunku, tj. dzień wpływu środków pieniężnych na konto Gminy, ze wskazaniem numeru działki jakiej wpłata dotyczy.
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie