Wróć do listy

Żarnowo Drugie, podlaskie

2 370 900 zł
9 728 zł/m2
Obiekt 243,72 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 2 370 900 zł
Powierzchnia 243,72 m2
Województwo podlaskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 338 700 zł
Numer oferty 79757X186790897
Termin wpłaty wadium 15-11-2020 Co to znaczy?

Opis

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Augustowie na podstawie art. 110w § 3 ustawy z dnia
17 czerwca 1966r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (tj. Dz.U. z 2020r. poz. 1427)
podaje do publicznej wiadomości, że:
W dniu 16 listopada 2020r. o godz. 10.00 w budynku Urzędu Skarbowego w Augustowie
mającego siedzibę przy ul. Żabiej 7 w pokoju 400 odbędzie się II licytacja nieruchomości
gruntowej, będącej własnością zobowiązanego Pana Bogdana Siedleckiego. Nieruchomość
składa się z dwóch działek:

Działka nr 29, miejscowość Żarnowo Drugie o powierzchni 3,16ha. w tym grunt pod
drzewostanem zajmuje powierzchnię 2,7431 ha. Działka w kształcie prostokąta, ogrodzona,
dojazd drogą o nawierzchni bitumicznej, zabudowana: budynkiem mieszkalnym,
jednorodzinnym, parterowy w zabudowie wolnostojącej, całkowicie podpiwniczonym z
poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 243,72m2. Konstrukcja murowana z bloczków
gazobetowych. Budynek wzniesiony w latach 2003-2004r., budynkiem mieszkalnowarsztatowym o powierzchni użytkowej 485,88m2. parterowy, częściowo podpiwniczonym. W
podpiwniczeniu budynku zlokalizowana kotłownia oraz pomieszczenie magazynowe. Na
parterze budynku zlokalizowane są 2 pomieszczenia warsztatowe z częścią socjalną. Na
poddaszu zlokalizowana część mieszkalna składająca się z 6 pokoi z łazienkami. Budynek