Wróć do listy

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

98 000 zł
2 055 zł/m2
Mieszkanie 47,68 m2 2 pokoje 3 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-61%
Zakończona
-61%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 98 000 zł
Powierzchnia 47,68 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica Os. Stawki 97
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 4 900 zł
Numer oferty 7955X18630613
Termin wpłaty wadium 10-07-2018 Co to znaczy?

Opis

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Krzemionki” w Ostrowcu Św. ogłasza przetarg ustny nieograniczony, odbywający się wg regulaminu wewnętrznego Spółdzielni, na ustanowienie odrębnej własności lokali mieszkalnych położonych w Ostrowcu Św.:

os. Stawki 97/8 o pow. użytkowej 47,68 m2. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc., jest usytuowany na III piętrze. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 5,22 m2.
Cena wywoławcza wynosi 98.000,00 zł, wadium 4.900,00zł.

Przetarg odbędzie się w dn.11.07.2018r. o godz. 9 w siedzibie Spółdzielni p. 18. Wadium należy wpłacić w kasie Spółdzielni do dnia 10.07.2018r.

Przed przystąpieniem do przetargu należy zapoznać się ze specyfikacją istotnych warunków przetargu w pokoju nr 18 oraz ze stanem technicznym lokalu w dni robocze w godz. od 8 do 14, w uzgodnieniu z pracownikiem administracji w siedzibie Spółdzielni w pokoju nr 9 – mieszkania: os. Stawki 97/8, os. Patronackie 18/2; w pokoju nr 4 – mieszkanie os. Rosochy 99/19.

Wpłaty wylicytowanej ceny nabycia lokalu należy dokonać w terminie do 30 dni od daty odbycia się przetargu. Po dokonaniu wpłaty zostanie zawarta notarialna umowa o ustanowienie i przeniesienie odrębnej własności lokalu. Powyższa czynność nie podlega podatkowi od czynności cywilnoprawnych. Wynagrodzenie notariusza za ogół czynności notarialnych dokonanych przy zawarciu umowy przeniesienia własności lokalu oraz koszty sądowe w postępowaniu wieczysto-księgowym obciążają nabywcę.