Gozdawa, pomorskie
Szczegóły
Opis
nieruchomości grunotwej niezabudowanej wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu
Państwa, określonej w wykazie z dnia 21.08.2020 r. podanym do publicznej wiadomości przez
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Pruszczu Gdańskim w sposób zwyczajowo
przyjęty przez okres od 21.08.2020 roku do 04.09.2020 roku oraz na stronie internetowej KOWR:
www.kowr.gov.pl
I PRZEDMIOT PRZETARGU:
Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie Gozdawa, w miejscowości Gozdawa Osada, gmina Nowy
Dwór Gdański, powiat nowodworski oznaczona jako działka 28/87 o pow. 0,0529 ha, posiadająca księgę
wieczystą nr KW XXXX/XXXXXXXX/X prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Gdańskim Wydział
Ksiąg Wieczystych w Nowym Dworze Gdańskim, w tym:
RIIIa– 0,0529 ha
Powyższe informacje podajemy na podstawie danych z ewidencji gruntów Starostwa Powiatowego
w Nowym Dworze Gdańskim.
Zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego uchwalonym Uchwałą Nr
2 / 15
260/XL/98 Rady Miejskiej w Nowym Dworze Gdańskim z dn. 03-04-1998 r., ogłoszoną w Dzienniku Urzędowym
Województwa Elbląskiego Nr 9 poz. 62 działka 28/87 Gozdawa leży w terenach ogrodów działkowych i sadów.
Cena nieruchomości brutto (wraz z kosztami przygotowania do sprzedaży) wynosi 3 600,00 zł
(słownie: trzy tysiące sześćset złotych 00/100)
Postąpienie: 100,00 zł (sto złotych)
Wadium: 360,00 zł (słownie: trzysta szećset złotych)
II. Informacja o obciążeniach, ograniczeniach lub obowiązkach wynikających z przepisów
szczególnych, dotyczących nieruchomości:
Zgodnie z art. 29 ust. 4 powołanej na wstępie ustawy (UoGNRSP), nieruchomość będzie obciążona
prawem pierwokupu na rzecz Skarbu Państwa, które przysługuje Krajowemu Ośrodkowo Wsparcia
Rolnictwa przy odsprzedaży nieruchomości przez nabywcę w okresie 5 lat, licząc od dnia jej notarialnego
nabycia od KOWR.
III. TERMIN PRZETARGU:
Przetarg ustny (licytacja) na sprzedaż ww. nieruchomości odbędzie się w dniu 09-
11-2020 o godzinie 10:45 w siedzibie Sekcji Zamiejscowej w Malborku przy
ulicy Wołyńskiej 19 lub może zostać przeprowadzony przy użyciu środków
komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem aplikacji ZOOM.
Opis minimalnych wymagań dla aplikacji Zoom oraz instrukcja obsługi aplikacji
Zoom umożliwiającej udział w licytacji prowadzonej przy użyciu środków
komunikacji elektronicznej znajdują się pod adresem:
http://www.kowr.gov.pl/nieruchomosci/wymagania-techniczne
Informacja o ostatecznym sposobie przeprowadzenia przetargu zostanie
udostępniona na 3 dni przed przetargiem, tj. 06-11-2020 r. na stronie internetowej
i stronie BIP KOWR (w miejscu publikacji ogłoszenia przetargowego) oraz
przesłana sms i email do uczestników przetargu, którzy złożyli dokumenty, o
których mowa w pkt. VI ust. 1) i wpłacili wadium. Brak powyższej informacji
oznacza, że przetarg odbędzie się w siedzibie Sekcji Zamiejscowej w Malborku
przy ulicy Wołyńskiej 19.
Przekazanie danych zawartych w kwestionariuszu z danymi identyfikacyjnymi i
kontaktowymi jest niezbędne do identyfikacji tożsamości i kontaktów w sprawach
związanych z nadaniem uprawnień do udziału w przetargu przy użyciu środków
komunikacji elektronicznej.
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie