Rączna, małopolskie
Szczegóły
Opis
ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości stanowiącej własność Gminy Liszki
położonej w miejscowości Rączna, gmina Liszki objętej Księgą Wieczystą
nr XXXX/XXXXXXXX/X
oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 1545/110 o pow. 0,0316ha
oraz działka nr 1545/113 o pow. 0,0684ha.
Cena wywoławcza wynosi: 147.600,00 zł brutto ( w tym 23% VAT)
(słownie: sto czterdzieści siedem tysięcy sześćset złotych 00/100)
Wadium wynosi: 29.000,00 zł
(słownie: dwadzieścia dziewięć tysięcy złotych 00/100)
W księdze wieczystej nr XXXX/XXXXXXXX/X aktualnie znajdują się m.in. działki nr 1545/86 i 1545/103, które decyzją Wójta Gminy Liszki nr PPG.6831.18.2020 z dnia 25.05.2020 r., uległy podziałowi. Działka nr 1545/86 podzieliła się na działki: nr 1545/108, nr 1545/109 , nr 1545/110 i nr 1545/111, natomiast działka nr 1545/103 podzieliła się na działki nr 1545/112, nr 1545/113 i nr 1545/114. Jednocześnie, informuję, że w okresie podania do publicznej wiadomości niniejszego ogłoszenia o przetargu może nastąpić ujawnienie w przedmiotowej księdze wieczystej ww. podziału.
Przetarg odbędzie się w dniu 26 listopada 2020 roku o godzinie 12:00
w budynku GOPS - Liszki nr 1 (obok OSP Liszki).
Wadium w wysokości 29.000,00 zł należy wpłacić do dnia 20 listopada 2020 roku na rachunek Urzędu Gminy Liszki nr: 71 8591 0007 0210 0000 0068 0014 prowadzony przez Krakowski Bank Spółdzielczy oddział w Liszkach.
Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium przez uczestnika przetargu
w pieniądzu (PLN) w podanej wyżej wysokości i terminie - w tytule należy podać:
"wadium dz. nr 1545/110 i 1545/113 obręb Rączna".
Za termin wniesienia wadium uważa się dzień wpływu wadium na wskazany rachunek bankowy. Decyduje data wpływu na konto bankowe Urzędu Gminy Liszki!
Pełna treść niniejszego ogłoszenia zostanie wywieszona na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Liszki oraz opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Liszki w zakładce Geodezja/Sprzedaż działek gminnych.
Informacje na temat przetargu można uzyskać pod numerem telefonu: 12 257-65-57 od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu.
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie