Turowo, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
Ogłasza
drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej numerem działki 439 o powierzchni
0,1040 ha, położonej w obrębie Turowo, wpisanej do Księgi Wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X, stanowiącej własność Gminy Szczecinek.
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Szczecinek działka nr 439 oznaczona jest symbolem "MNU - tereny zabudowy
mieszkaniowej jednorodzinnej, usług nieuciążliwych o maksymalnym w.i.z. 0.75" oraz "KD - drogi publiczne klasy drogi dojazdowej o szer.10 m
dla odcinków nowoprojektowanych lub modernizowanych" oraz "KL-2 - drogi publiczne klasy drogi lokalnej o szer. 14 m dla odcinków
nowoprojektowanych lub modernizowanych".
Dział III księgi wieczystej zawiera wpisy nie dotyczące przedmiotowej nieruchomości natomiast dział IV nie zawiera żadnych obciążeń
i zobowiązań.
Zbycie nieruchomości będącej przedmiotem umowy sprzedaży nastąpi zgodnie z wypisem z rejestru gruntów oraz wyrysem z mapy
ewidencyjnej. Nabywca wznawia granice nieruchomości na własny koszt. Kupujący oświadczy w umowie sprzedaży, że znany jest mu stan
faktyczny oferowanej do sprzedaży nieruchomości, jej obszar, przebieg granic, brak dojazdu i rodzaj użytków.
Przetarg odbędzie się w dniu 27.11.2020 r. (piątek) o godzinie 9:00 w siedzibie Urzędu Gminy Szczecinek przy ul. Pilskiej 3 w sali
konferencyjnej - II piętro budynku.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w odpowiedniej kwocie ze wskazaniem, której nieruchomości dotyczy,
najpóźniej do dnia 20.11.2020 r. na rachunek bankowy Gminy Szczecinek prowadzony przez Bank Spółdzielczy w Jastrowiu Oddział
w Szczecinku nr 26 8935 0009 1344 9079 2000 0010 lub w punkcie bankowym znajdującym się w siedzibie Urzędu Gminy Szczecinek. Za datę
wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Gminy Szczecinek, nie później niż do dnia 20.11.2020 r.
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie