Wróć do listy

Łódź, Bałuty

122 250 zł
3 596 zł/m2
Mieszkanie 34,00 m2 2 pokoje 3 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-56%
Zakończona
-56%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 122 250 zł
Miasto Łódź
Powierzchnia 34,00 m2
Województwo łódzkie
Ulica Traktorowa 63C
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 16 300 zł
Numer oferty 78173X183081169
Termin wpłaty wadium 23-11-2020 Co to znaczy?

Opis

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI
nr KW XXXX/XXXXXXXX/X

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi Joanna Głowacka na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 24-11-2020r. o godz.11:00 w budynku Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi mającego siedzibę przy Al. Kościuszki 107/109 w sali nr B ( wejście od ul. Wólczańskiej 138), sygn. akt II 1 Co 6934/19 odbędzie się pierwsza licytacja ograniczonego prawa rzeczowego stanowiącego 

spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego nr 50 położonego w Łodzi w dzielnicy Łódź - Bałuty przy ul. Traktorowej nr 63c w obrębie B-43. Przedmiotowy lokal mieszkalny oznaczony nr 50 o powierzchni użytkowej 34,00 m2, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, usytuowany na IV kondygnacji (III piętro) w budynku wielorodzinnym V-kondygnacyjnym, wybudowanym w 1965 roku.  

należącego  do dłużnika: xx
położonego: 91-111 Łódź, ul. Traktorowa 63c/50,
wpisanego  w  rejestrze  lokali   własnościowych:  Spółdzielnia Mieszkaniowa Teofilów
(Adres spółdzielni:  91-157 Łódź, ul. Wici 1)
dla którego  Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XVI Wydział Ksiąg Wieczystych
prowadzi księgę  wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X  [NKW: XXXX/XXXXXXXX/X]
Suma oszacowania wynosi 163 000,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi    122 250,00zł.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację, to jest 16 300,00zł. Rękojmię można uiścić także na konto  komornika:
BNP Paribas S.A. 15 2030 0045 1110 0000 0425 4740
Zgodnie z przepisem art.976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.
W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno przeglądać w Czytelni Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi przy Al. Kościuszki 107/109 odpis protokołu oszacowania nieruchomości i operat szacunkowy biegłego sądowego.
Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości  lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w  tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.
Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

Historyczne ceny