Wróć do listy

Stanisław Górny, małopolskie

271 530 zł
1 358 zł/m2
Mieszkanie 200,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 271 530 zł
Powierzchnia 200,00 m2
Województwo małopolskie
Ulica Stanisław Górny
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 27 153 zł
Numer oferty 7817X18307417
Termin wpłaty wadium 20-09-2018 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości Moniki Nieużytek oraz Piotra Opyrchała,
osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej,
ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości
Sprzedaż nastąpi przy zachowaniu przepisów ustawy Prawo upadłościowe zgodnie z zezwoleniami sędziego komisarza z dnia 15 maja 2018 roku oraz 17 maja 2018 roku w trybie art. 311 ust. 1 w zw. z art. 206 ust. 1 pkt 3 w zw. z art. 213 ust. 1 Prawa upadłościowego.
Do sprzedaży oferowana jest: nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w stanie surowym, położona w miejscowości Stanisław Górny, gmina Wadowice, powiat wadowicki, woj. małopolskie, stanowiąca działkę ewidencyjną nr 3834/1 o powierzchni 1232 m2, dla której Sąd Rejonowy w Wadowicach, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X za cenę nie niższą niż 271.530,00 zł (słownie: dwieście siedemdziesiąt jeden tysięcy pięćset trzydzieści złotych 00/100) netto.
Szczegółowe informacje dotyczące nieruchomości dostępne są w biurze syndyka – w Krakowie przy ul. Sarego 2 lub pod nr tel. (12) 412-21-21.
Warunkiem uczestnictwa w pisemnym konkursie ofert jest złożenie pisemnej oferty z podaniem ceny zakupu i wpłacenie wadium w kwocie 10% ceny wywoławczej przedmiotowej nieruchomości:
- 5% ceny wywoławczej na rachunek masy upadłości Moniki Nieużytek:ING Bank Śląski S.A.23 1050 1100 1000 0092 2804 7248,
- 5% ceny wywoławczej na rachunek masy upadłości Piotra Opyrchała:ING Bank Śląski S.A.17 1050 1100 1000 0092 4469 8958.