Wróć do listy

Jastrzębie, kujawsko-pomorskie

372 000 zł
1 958 zł/m2
Dom 190,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 372 000 zł
Miasto Jastrzębie
Powierzchnia 190,00 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium brak danych
Numer oferty 77953X182565929
Termin wpłaty wadium 13-11-2020 Co to znaczy?

Opis

Syndyk Masy Upadłości Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej „Kujawiak”
w upadłości z siedzibą we Włocławku zaprasza do składania ofert na nabycie prawa własności zabudowanej nieruchomości położonej w miejscowości Jastrzębie, gminie Drzycim, powiecie świeckim, województwie kujawsko-pomorskim, składającej się z działki ew. o nr 19/5
o powierzchni 0,0956 ha, dla której Sąd Rejonowy w Świeciu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nr XXXX/XXXXXXXX/X .

Zainteresowani winni składać oferty w formie pisemnej w terminie do dnia 13 listopada 2020 roku,
w SKOK Kujawiak: ul. Toruńska 222, 87-805 Włocławek lub przesłać je na adres SKOK Kujawiak listem poleconym (decyduje data wpływu oferty do SKOK Kujawiak, nie zaś data nadania oferty).

Termin związania ofertą powinien zostać określony w ofercie na czas nie krótszy niż 4 (słownie: cztery) miesiące od daty jej złożenia, przy czym w ofercie należy również zaznaczyć, że stanie się ona ważna bezterminowo z chwilą złożenia przez Syndyka oświadczenia o jej przyjęciu wraz z wezwaniem do zawarcia umowy sprzedaży.

Minimalna cena na jaką powinna opiewać oferta wynosi 372.000 zł (słownie: trzysta siedemdziesiąt dwa tysiące złotych). Sprzedaż będzie zwolniona z podatku VAT. Oferty poniżej tej kwoty nie będą rozpatrywane.