Wróć do listy

Seroki Parcela, mazowieckie

115 725 zł
Działka 1.6 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 115 725 zł
Powierzchnia 1.6 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 1
Ulica Warszawska
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 15 430 zł
Numer oferty 77712X182001507
Termin wpłaty wadium 15-12-2020 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sochaczewie Anita Fijołek-Brudko na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 16-12-2020 o godz. 12:00 w kancelarii komornika odbędzie się pierwsza licytacja w trybie uproszczonym nieruchomości położonej przy Warszawska 28, Seroki Parcela, 96-515 Teresin , dla której prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:
opis: Nieruchomość rolna niezabudowana, położona we wsi Seroki Parcela, przy ul. Warszawskiej, w gminie Teresin, w powiecie sochaczewskim. W rejestrze gruntów oznaczona, jako działa nr ewid. 59, położona we wsi Seroki Parcela, przy ul. Warszawskiej, w obrębie ewid. Seroki Parcela, w gminie Teresin, o łącznej powierzchni 1,6 ha. Nieruchomość rolna użytkowana rolniczo, nie posiadająca zjazdu z drogi krajowej poprzez działkę gruntu nr 58/1. Część działki gruntu nr 59 jest przedzielona w części środkowej rowem melioracyjnym.

Suma oszacowania wynosi 154 300,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 115 725,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 15 430,00 zł.

Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: BNP Parbisa SA 93 1600 1462 1876 7727 3000 0008.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 16:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

UWAGA ! Zgodnie z art. 871 kpc nabywcaobowiązany jest zapłacić cenę nabycia natychmiast po udzieleniu mu przybicia.