Wróć do listy

Władysławów, mazowieckie

189 200 zł
748 zł/m2
Dom 252,78 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 189 200 zł
Powierzchnia 252,78 m2
Województwo mazowieckie
Ulica 12b
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 37 840 zł
Numer oferty 77655X181868013
Termin wpłaty wadium 07-12-2020 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Sochaczewie

Przemysław Kosyra

Kancelaria Komornicza, 1 Maja 24 lok.11, Sochaczew, 96-500 Sochaczew

tel. 46 811 16 76 / fax. www.komorniksochaczew.pl

Sygnatura: Km 4855/16

OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sochaczewie Przemysław Kosyra na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 08-12-2020 o godz. 09:30 w kancelarii komornika odbędzie się druga licytacja nieruchomości położonej przy ,Władysławów, 96-500 Sochaczew, dla której Sąd Rejonowy w Sochaczewie Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość stanowi działkę gruntu nr ewid. 28/3, obszaru 0,1010 ha,zabudowana murowanym budynkiem mieszkalnym w trakcie inwestycji, ogrodzona i uzbrojona.Do działki gruntu doprowadzono przyłącze energetyczne i wodociągowe. Budynek mieszkalny jest obiektem wolno stojącym, murowanym, parterowym, bez podpiwniczenia, z poddaszem użytkowym i garażem.Na kondygnacji parteru zaprojektowano następujące pomieszczenia: pokój dzienny, kuchnia, spiżarnia, hall, korytarz, przedsionek, w.c., pokój/gabinet, kotłownia, garaż i dwa pomieszczenia gospodarcze. Na kondygnacji poddasza użytkowego zaprojektowano następujące pomieszczenia: 2 sypialnie z garderobami, sypialnię, 2 łazienki, korytarz i pokój/strych.Powierzchnia użytkowa wynosi 252,78 m2+ garaż 38,25 m2

Suma oszacowania wynosi 378 400,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 1/2 sumy oszacowania i wynosi 189 200,00 . Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 37 840,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO Oddział 2 w Płocku 37 1020 3974 0000 5602 0229 5525.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 07:00 do godz. 21:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.