Kamień Pomorski, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
z dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji ( Dz. U. z 2020 r. poz. 1427
ze zm.) podaje do publicznej wiadomości, że:
w dniu 13 listopada 2020 r. o godzinie 12:00
w siedzibie Urzędu Skarbowego w Kamieniu Pomorskim przy ul. Mieszka I 5b, w pokoju nr 9 odbędzie
się druga licytacja nieruchomości stanowiącej lokal niemieszkalny położonej w: 72-400 Kamień
Pomorski ul. Mieszka I nr 2/1 kl. 2, należącej do dłużnika: Dariusz Grabarski zam. 72-400 Kamień
Pomorski ul. Mieszka I 14.
Dla przedmiotowej nieruchomości Sąd Rejonowy w Kamieniu Pomorskim IV Wydział Ksiąg
Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Nieruchomość stanowi lokal niemieszkalny o powierzchni użytkowej 110,42 M2, usytuowany na parterze
budynku mieszkalno – usługowego, z przeznaczeniem na działalność gospodarczą.
Z przedmiotową nieruchomością związany jest udział w wysokości 54/1000 w nieruchomości wspólnej,
dla której Sąd Rejonowy IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Kamieniu Pomorskim prowadzi księgę
wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X.
Wartość oszacowania nieruchomości wynosi 311.580 zł (trzysta jedenaście tysięcy pięćset
osiemdziesiąt 00/100 zł), zaś cena wywoławcza wynosi 70% oszacowanej wartości i wynosi
218.106,00 zł ( dwieście osiemnaście sto sześć 00/100 zł)
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć wadium, które wynosi 1/10 części
oszacowanej wartości nieruchomości to jest 31.158,00 zł.
Wadium składa się na rachunek bankowy organu egzekucyjnego, tj. NBP O/ Szczecin 61 1010 1599
0056 7213 9120 000. Wadium uznaje się za złożone, jeżeli wpłata wadium zostanie uznana na rachunku
organu egzekucyjnego najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień , w którym ma się odbyć licytacja
publiczna, tj. 12.11.2020
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie