Wróć do listy

Kiczarowo, zachodniopomorskie

82 688 zł
Działka 3.5 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 82 688 zł
Miasto Kiczarowo
Powierzchnia 3.5 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 11 025 zł
Numer oferty 77236X180886715
Termin wpłaty wadium 03-11-2020 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Stargardzie Łukasz Budaj na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 04-11-2020r. o godz.14:30 w budynku Sądu Rejonowego w Stargardzie mającego siedzibę przy ul. Wojska Polskiego 17- 19 w sali nr 27 odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należących do dłużnika: xx

nieruchomość gruntowa, rolna, niezabudowana, działka oznaczona numerem 216/1 o powierzchni 3,50 ha, położona: Kiczarowo, gmina Stargard, dla której Sąd Rejonowy w Stargardzie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X

Suma oszacowania wynosi 110.250,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 82.687,50zł.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 11.025,00zł.

Przystępujący do przetargu obowiązani są złożyć rękojmię w Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Stargardzie Łukasz Budaj do dnia 03-11-2020r. do godz. 16.00 w gotówce albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.
Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Bank Polska Kasa Opieki SA I O. w Stargardzie
06 12403901 1111 0000 4224 9643, przy czym wpłacona w ten sposób rękojmia powinna znajdować się na koncie komornika najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację tj.w dniu 03-11-2020r.