Suchy Las, wielkopolskie
Szczegóły
Opis
Miejscowość – Suchy Las
Ulica – Zwolenkiewicza
Arkusz mapy – 8
KW – XXXX/XXXXXXXX/X
Powierzchnia – 0,0994 ha
Nieruchomość położona we wschodniej części miejscowości Suchy Las;
działka przylega do ulicy Zwolenkiewicza, która jest drogą publiczną, utwardzoną kostką brukową począwszy od skrzyżowania
z ul. Bogusławskiego, jednak na odcinku przylegającym
do przedmiotowej działki jest drogą gruntową;
działka ma nieregularny kształt zbliżony do prostokąta z wycięciem w narożniku stanowiącym trójkąt widoczności;
działka narożnikowa – z dwóch stron przylega do drogi publicznej;
teren działki jest niezabudowany i nieogrodzony;
obowiązek lokalizacji frontu budynku przy północno – wschodniej granicy, w odległości 7 m od drogi;
za zachód i południe znajdują się tereny przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, natomiast na północ
i wschód występuje istniejąca zabudowa jednorodzinna;
wszelkie media, tj. sieć gazowa, elektroenergetyczna, wodociągowa oraz kanalizacyjna przebiegają w ulicy Zwolenkiewicza dochodząc do ostatnich istniejących przy tej ulicy zabudowań;
w tylnej części nieruchomości przebiega napowietrzna linia elektroenergetyczna średniego napięcia.
Cena prawa własności 348.000,00 zł (netto) + podatek VAT – 23%
Wysokość wadium 42.900,00 zł
Przetarg odbędzie się dnia 19 listopada 2020 r. (czwartek) o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej (parter) Urzędu Gminy Suchy Las przy ulicy Szkolnej 13.
Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego:
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miejscowości Suchy Las – rejon ulic Jaśminowej i Zwolenkiewicza II zatwierdzonym uchwałą nr XLIX/560/18 Rady Gminy Suchy Las z dnia 18 października 2018 r. (Dz. Urz. Woj. Wielkopolskiego z dnia 14 listopada 2018 r., poz. 8866), nieruchomość stanowiąca działkę nr 218/43 zlokalizowana jest na terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (oznaczenie na rysunku planu symbolem 3MN). Plan ten dopuszcza lokalizację budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego o wysokości nie większej niż 2 kondygnacje nadziemne i nie wyższej niż 9,0 m. Powierzchnia zabudowy nie może przekraczać 30 % powierzchni działki budowlanej, natomiast powierzchnia terenu biologicznie czynnego nie może być mniejsza niż 60 % powierzchni działki budowlanej.
Tekst i rysunek miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dostępny jest na stronie internetowej:
http://www.bip.suchylas.pl/237/plany-zagospodarowania-przestrzennego/
Informacja o terminach przeprowadzenia poprzednich przetargów
Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w Suchym Lesie, stanowiącej działkę nr 218/43 odbył się dnia 20 lutego 2020 r., drugi przetarg odbył się dnia 24 czerwca 2020 r., natomiast trzeci przetarg odbył się dnia 16 września 2020 r. Wszytskie przetargi zakończyły się wynikiem negatywnym.
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie