Wróć do listy

Piekary Śląskie, śląskie

134 331 zł
2 920 zł/m2
Mieszkanie 46,00 m2 2 pokoje 4 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-45%
Zakończona
-45%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 134 331 zł
Powierzchnia 46,00 m2
Województwo śląskie
Ulica Generała Jerzego Ziętka 74
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 13 433 zł
Numer oferty 76088X178198099
Termin wpłaty wadium 26-10-2020 Co to znaczy?

Opis

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piekarach Śl. ogłasza przetarg ustny na zawarcie umowy ustanowienia odrębnej własności lokalu mieszkalnego, który odbędzie się w dniu: 27.10.2020r. o godz. 900



Generała Jerzego Ziętka 74/I/17 o pow. 46,00 m2 – 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój , balkon z gazem , c.o. – IV piętro.


Wadium – 13.433,10 zł.

Cena wywoławcza do licytacji wg wyceny wynosi 134. 331,00- zł. (cena za 1 m2 – 2.920,24 zł.)



WARUNKI UCZESTNICTWA W PRZETARGU USTNYM BEZ OGRANICZEŃ



złożenie pisemnego oświadczenia o przystąpieniu do przetargu – do 26.10.2020r.
zapoznanie się ze stanem technicznym mieszkania; przebudowa mieszkania za zgodą Spółdzielni.
Wadium należy wpłacić na konto Spółdzielni PKO o/Piekary Śl. 47 1020 2368 0000 2902 0022 3149 na dzień przed wyznaczoną datą przetargu.
postęp licytacji wynosi – 1000,- zł.
W momencie gdy do przetargu przystępuje tylko 1 osoba, aby przetarg był ważny musi zgłosić co najmniej jedno postąpienie (1000,- zł.)
Wadium przepada na rzecz Spółdzielni, jeżeli osoba:
w terminie 30 dni od daty wygrania przetargu nie wpłaci wylicytowanej kwoty.


Koszty zawarcia aktu notarialnego oraz koszty sądowe ponosi osoba, na którą Spółdzielnia dokonuje przeniesienia własności lokalu. Lokal mieszkalny zostanie przekazany wygrywającemu po wpłaceniu całej wymaganej kwoty.

Klucze do w/w mieszkania znajdują się w administracji – tel. 32 287- 18-20.

Regulamin przetargu do wglądu w dziale spraw członkowskich w siedzibie Zarządu Spółdzielni przy ul. Leśnej 22 pokój nr 6, tel. 32/287-19-11, 32/287-19-10, 32/287-18-11 wew. 331,332.



OŚWIADCZENIE ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI



Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Piekarach Śląskich zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyn na każdym etapie postępowania, aż do zawarcia aktu notarialnego przeniesienia lokalu w odrębną własność, bez prawa dochodzenia jakichkolwiek roszczeń przez uczestników postępowania.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.