Mirachowo, pomorskie
Szczegóły
Opis
ŁV - łąki trwałe o powierzchni 14.800m2
PsV - pastwiska trwałe o powierzchni 2.600m2
PsVI - pastwiska trwałe o powierzchni 5.600m2
W-ŁV - grunty pod rowami o powierzchni 800m2
LsV - las o powierzchni 8.900m2
Przedmiotowa nieruchomość nie jest zabudowana, działka nr 265/3 położona jest na terenie, gdzie brak jest obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz dla działki tej nie została wydana decyzja o warunkach zabudowy. Działka zlokalizowana jest ok. 800 m w kierunku północnym od centrum miejscowości Strysza Buda i ok.1200m w kierunku północno-wschodnim od centrum Mirachowa. Wjazd na działkę drogami gruntowymi. Działka przylega do linii brzegowej rzeki Łeba.
W odległości ok 1000m przebiega droga asfaltowa Sianowo – Sierakowice. Działka przylega w większości swoich granic do gruntów zalesionych i pastwisk.
Oszacowana wartość nieruchomości: 199.500,00 zł
Cena wywoławcza wynosi 65% oszacowanej wartości nieruchomości tj. 129.675,00 zł
Wadium stanowi 1/10 części oszacowanej wartości nieruchomości i wynosi 19.950,00 zł
Imię i nazwisko zobowiązanego: Janusz Serkowski.
Wadium licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć przed rozpoczęciem licytacji w gotówce w siedzibie Urzędu Skarbowego w Kartuzach, ul. Kościerska 13 (pok. nr 10) lub w postaci czeku potwierdzonego wystawionego na organ egzekucyjny.
Nieruchomość gruntową można oglądać w dni robocze od poniedziałku do piątku w dniach od 10.11.2020r. do 24.11.2020r. w godz. 9.00 – 13.00 po uprzednim uzgodnieniu terminu z Organem Egzekucyjnym. W tych samych dniach można również przeglądać w siedzibie Urzędu Skarbowego w Kartuzach (pok. nr 15) akta postępowania egzekucyjnego.
Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przyznania nabywcy własności nieruchomości bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te nie wystąpiły wcześniej o wyłączenie nieruchomości lub jej przynależności spod egzekucji. Użytkowania, służebności lub prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą, w której postanowienie o przyznaniu własności stanie się ostateczne.
Czynności związane z licytacją będą odbywały się z zachowaniem reżimu epidemicznego, obowiązującego w dniu dokonania czynności związanych z licytacją. Jednocześnie w związku z dynamicznym rozwojem sytuacji związanej z COVID-19, zastrzega się możliwość odwołania czynności lub zmiany ich terminu.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 58 685-28-85, 58 685-28-80.
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie