Wróć do listy

Strzała, mazowieckie

590 zł
Działka 0.0776 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 590 zł
Miasto Strzała
Powierzchnia 0.0776 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 59 zł
Numer oferty 74894X175401751
Termin wpłaty wadium 02-11-2020 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY SIEDLCE
ogłasza
przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości
stanowiącej własność Gminy Siedlce, ujawnionej w księdze wieczystej Nr
XXXX/XXXXXXXX/X położonej w miejscowości Strzała oznaczonej w ewidencji gruntów
i budynków jako działki numer:
- 1017/1 o pow. 0,0776 ha.
Cena wywoławcza wynosi 590 zł, (słownie: pięćset dziewięćdziesiąt złotych).
Wadium na przetarg wynosi 59 zł (słownie: pięćdziesiąt dziewięć złotych).



Nieruchomość położona jest w miejscowości Strzała, gmina Siedlce, w ewidencji
gruntów i budynków oznaczone są jako działki numer 987, 1017/7, 1019/1, 1080.
Działka numer 1017/1 o pow. 0,0776 ha (grunty orne RV – 0,0766 ha) posiada kształt
prostokąta, wąska, częściowo zakrzaczona, niezabudowana, położona w sąsiedztwie
gruntów ornych, łąk. Brak dostępu do drogi publicznej. Nad działką przebiega linia
energetyczna 110 kV.


Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:
- złożenie do dnia 2 listopada 2020 r., pisemnej oferty w zamkniętej kopercie
z napisem „Przetarg na działkę ewidencyjną nr … obręb Strzała” w Urzędzie Gminy
Siedlce przy ul. M. Asłanowicza 10 - biuro podawcze (parter) do godz. 1500,
- wpłacenie wadium na konto Urzędu Gminy Siedlce Nr 77 1240 2685 1111 0010
6061 3364 Bank Pekao S. A. najpóźniej w terminie składania ofert. Tytuł wpłaty
wadium winien jednoznacznie wskazywać uczestnika przetargu oraz działki, której
wpłata dotyczy.
Część jawna przetargu odbędzie się w siedzibie Urzędu Gminy Siedlce,
przy ul. M. Asłanowicza 10, sala konferencyjna nr 8 w dniu
6 listopada 2020 r. o godz. 915 na działkę nr 987, o godz. 930 przetarg
na działkę nr 1017/1, o godz. 945 na działkę nr 1019/1, o godz. 1000
przetarg na działkę nr 1080.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.