Lubin, dolnośląskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
w upadłości likwidacyjnej ogłasza pierwszy pisemny przetarg który odbędzie się w dniu
21 października 2020 r. o godz. 10:00
na sprzedaż lokalu mieszkalnego z wolnej ręki po cenie oszacowania
Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 9 o pow. 38,90 m2, stanowiący odrębną nieruchomość, położony na II piętrze w budynku mieszkaniowym wielolokalowym w Lubinie przy ul. Legnickiej 27, dla którego Sąd Rejonowy w Lubinie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW nr XXXX/XXXXXXXX/X. Wartość oszacowania wynosi 166 000,00 zł (sto sześćdziesiąt sześć tysięcy). Cena wywoławcza jest równa cenie oszacowania.
Oferty z podaniem proponowanych warunków nabycia, po cenie nie niższej niż cena wywoławcza należy składać w Biurze Syndyka Agnieszki Strzemińskiej-Rapacz w Legnicy przy ul. Złotoryjskiej 16/18/2a (I piętro), w terminie do dnia 20 października 2020 roku do godz. 14:00 w zaklejonej kopercie z dopiskiem "Oferta przetargowa, sygn. akt V GUp 103/20 "nie otwierać" oraz należy wpłacić wadium w wysokości 5% podanej wartości wywołania w terminie do dnia 20 października 2020 roku, płatnej na rachunek Syndyka w banku BGŻ BNP Paribas S.A. nr: 76 1600 1462 1841 6833 4000 0003. Oferta powinna odpowiadać warunkom przetargu zawartym w regulaminie przetargu, dostępnym bezpośrednio w Biurze Syndyka lub udostępnianym na prośbę przesłaną na e-mail: [email protected].
Otwarcia ofert i rozstrzygnięcia przetargu dokona Syndyk w dniu 21 października 2020 roku o godz. 10:00 w Biurze Syndyka w Legnicy przy ul. Złotoryjskiej 16/18/2a. Syndyk zastrzega sobie prawo do zarządzenia dodatkowej licytacji pomiędzy oferentami. Syndyk zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyny. Wszelkich informacji w sprawie udziela Biuro Syndyka pod nr tel. (76) 721 89 99.
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie