Wróć do listy

Wólka Brzezińska, mazowieckie

431 060 zł
3 014 zł/m2
Dom 143,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 431 060 zł
Powierzchnia 143,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 74168X173701459
Termin wpłaty wadium 30-10-2020 Co to znaczy?

Opis

Należy skontaktować się z prowadzącym sprzedaż w kwestii dokładnych terminów złożenia oferty i wpłaty wadium.

Syndyk masy upadłości sprzeda prawo własności nieruchomości rolnej gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi. W skład nieruchomości wchodzi działka nr 476/2 obręb 0039 Wólka Brzezińska o powierzchni 1.0496 ha za cenę 431.060,00 zł.

Operat z oszacowania oraz szczegółowe informacje można uzyskać w Kancelarii Syndyka Masy Upadłości Janusza Mierzejewskiego, ul. Fieldorfa Nila 9 lok. 50, 07-410 Ostrołęka, bądź pod nr telefonu 297462577, 297646049, 600336053.

Historyczne ceny