Wróć do listy

Rzezawa, małopolskie

46 733 zł
46 733 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 46 733 zł
Miasto Rzezawa
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo małopolskie
Ulica Kościelna
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 7 010 zł
Numer oferty 73966X173228375
Termin wpłaty wadium 18-11-2020 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bochni Przemysław Bidas Kancelaria Komornicza w Bochni zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu 19.11.2020r. o godz 12:30 w sali nr 113 Sądu Rejonowego w Bochni odbędzie się:
D R U G A L I C Y T A C J A

nieruchomości objętej księgą wieczystą numer XXXX/XXXXXXXX/X, położonej w miejscowości Rzezawa, gmina Rzezawa.
Przedmiotowa nieruchomość położona jest w centralnej części miejscowości Rzezawa w gminie Rzezawa u zbiegu ulic Kościelnej i Szkolnej. Nieruchomość składa się z działki ewidencyjnej numer 1233 o powierzchni 594m2. Działka posiada zwarty kształt zbliżony do trójkąta i regularne granice. Działka ogrodzona ogrodzeniem z siatki stalowej rozpiętej na stalowych słupkach na betonowej podmurówce. Od strony zachodniej i południowej na części ogrodzenia zamontowane są panele blaszane zasłaniające działkę. Działka posiada dwa zjazdy, po jednym na ulicę Kościelną i ulicę Szkolną. W dniu oględzin działka pozostaje niezabudowana. Budeynek mieszkalny rozebrany na podstawie pozwolenia na rozbiórkę. W południowej części działki grunt utwardzony płytami betonowymi. Przy południowo - wschodniej granicy znajduje się studnia oraz słup energetyczny. media na działce: woda, kanalizacja, prąd.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 70 100,00 zł

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi 2/3 wartości oszacowania, tj. kwotę: 46 733,33 zł

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości, tj. kwotę:
7 010,00 zł - w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi lub na konto komornika nr Bank Gospodarki Żywnościowej SA Centrala 19 2030 0045 1110 0000 0285 5540 najpóźniej w przeddzień licytacji.

Sprzedaż nie podlega opodatkowaniu podatkiem VAT

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia na własność na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeśli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych.
Użytkowanie służebności i praw użytkownika, jeśli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji nie będą uwzględniane w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzaniu własności.

Nieruchomości te można oglądać w dniu 5.11.2020r. od godz. 14:00-14:30, zaś operat szacunkowy tych nieruchomości znajduje się do wglądu w Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Bochni, ul. Kazimierza Wielkiego 20.
Komornik Sądowy

mgr Przemysław Bidas

Historyczne ceny