Wróć do listy

Kurzętnik, warmińsko-mazurskie

58 114 zł
Działka 0.1186 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 58 114 zł
Miasto Kurzętnik
Powierzchnia 0.1186 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 5 811 zł
Numer oferty 73519X172181501
Termin wpłaty wadium 16-10-2020 Co to znaczy?

Opis

OGŁOSZENIE
WÓJTA GMINY KURZĘTNIK O V PRZETARGU USTNYM
NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWYCH
POŁOŻONYCH W MIEJSCOWOŚCI KURZĘTNIK
Na podstawie art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami /tekst
jedn. Dz. U. z 2020 r., poz. 65/ oraz Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 roku
w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości /t.j.
Dz. U. z 2014r., poz. 1490/ Wójt Gminy Kurzętnik, ogłasza V
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niżej opisanych nieruchomości gruntowych
niezabudowanych będących własnością Gminy Kurzętnik położonych w obrębie geodezyjnym
Kurzętnik, gm. Kurzętnik:


1722

Przetarg przeprowadzony zostanie w siedzibie Urzędu Gminy w Kurzętniku przy ul.
Grunwaldzkiej 39 dnia 23 października 2020 r.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium (wniesione w pieniądzu)
w wysokości 10 % ceny wywoławczej w kasie Urzędu Gminy Kurzętnik lub na konto Urzędu
Gminy Nr 39 94 84 11 21 20 04 00 90 09 83 00 19 do dnia 16 października 2020 r.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.