Wróć do listy

Kurzętnik, warmińsko-mazurskie

30 576 zł
Działka 0.0624 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 30 576 zł
Miasto Kurzętnik
Powierzchnia 0.0624 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 3 058 zł
Numer oferty 73514X172169791
Termin wpłaty wadium 15-10-2020 Co to znaczy?

Opis

OGŁOSZENIE
WÓJTA GMINY KURZĘTNIK O II PRZETARGU USTNYM
NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI
GRUNTOWYCH POŁOŻONYCH W MIEJSCOWOŚCI MIKOŁAJKI
Na podstawie art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami
/tekst jedn. Dz. U. z 2020 r., poz. 65/ oraz Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14
września 2004 roku w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na
zbycie nieruchomości /t.j. Dz. U. z 2014r., poz. 1490/ Wójt Gminy Kurzętnik, ogłasza II
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niżej opisanych nieruchomości gruntowych
niezabudowanych będących własnością Gminy Kurzętnik położonych w obrębie
geodezyjnym Mikołajki, gm. Kurzętnik:

6/78

Przetarg przeprowadzony zostanie w siedzibie Urzędu Gminy w Kurzętniku przy ul.
Grunwaldzkiej 39 dnia 22 października 2020 r

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium (wniesione w pieniądzu)
w wysokości 10 % ceny wywoławczej w kasie Urzędu Gminy Kurzętnik lub na konto Urzędu
Gminy Nr 39 94 84 11 21 20 04 00 90 09 83 00 19 do dnia 15 października 2020 r. W
tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko uczestnika przetargu, nr działki oraz jej
położenie.
W przypadku wpłaty wadium przelewem, jako termin wniesienia wadium przyjęty zostaje
termin uznania kwoty na rachunku gminy.
Dowód wniesienia wadium podlega przedłożeniu komisji przetargowej przed otwarciem
przetargu

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.