Wróć do listy

Gliwice, śląskie

207 400 zł
2 067 zł/m2
Mieszkanie 100,35 m2 3 pokoje 1 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-75%
Zakończona
-75%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 207 400 zł
Miasto Gliwice
Powierzchnia 100,35 m2
Województwo śląskie
Ulica Zabrska 28
Liczba pokoi 3
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 10 400 zł
Numer oferty 7292X17077867
Termin wpłaty wadium 20-07-2018 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Gliwice
ogłasza

26 lipca 2018 r. w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej przy placu Inwalidów Wojennych 3 (II piętro, pokój nr 4) odbędą się przetargi na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości:

o godz. 10.00 rozpocznie się I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 4, usytuowanego w budynku przy UL. ZABRSKIEJ 28

FORMA ZBYCIA: sprzedaż lokalu wraz z oddaniem ułamkowej części gruntu w użytkowanie wieczyste do 2 lutego 2101 r.
POWIERZCHNIA LOKALU: 100,35 m2
POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – piwnica: 8,48 m2
SKŁAD LOKALU: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój
KONDYGNACJA: I piętro
STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ORAZ W CZĘŚCIACH WSPÓLNYCH NIERUCHOMOŚCI: 105/1000
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA: działki nr 47 o powierzchni 538 m2, obręb Kolej, KW XXXX/XXXXXXXX/X
OBCIĄŻENIA NIERUCHOMOŚCI: nieruchomość jest wolna od obciążeń
W NIERUCHOMOŚCI FUNKCJONUJE WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA
TERMIN UDOSTĘPNIENIA W CELU OGLĘDZIN:
11 lipca 2018 r. od godz. 12.00 do 12.15
(dodatkowy termin oględzin: 24 lipca 2018 r. od godz. 9.00 do 9.15, po wcześniejszym zgłoszeniu w ROM 2 Oddział 1 przy ul. Zabrskiej 15 w Gliwicach, tel. 32/339-29-82)

CENA WYWOŁAWCZA NIERUCHOMOŚCI: 207 400,00 zł,
w tym:
cena I opłaty za wieczyste użytkowanie gruntu netto + 23% VAT: 2678,25 zł + 616,00 zł
cena I opłaty za wieczyste użytkowanie gruntu brutto: 3294,25 zł
Wadium: 10 400,00 zł
Minimalne postąpienie: 2080,00 zł

WARUNKIEM PRZYSTĄPIENIA DO PRZETARGU JEST:

wniesienie do 20 lipca 2018 r. wadium na konto ZGM w ING Bank Śląski S.A. nr 24 1050 1298 1000 0022 7947 4098 (decyduje data wpływu wadium na konto ZGM).

W TYTULE WPŁATY WADIUM NALEŻY PODAĆ NW. INFORMACJE:

adres nieruchomości, której przetarg dotyczy,
imię i nazwisko osoby/osób licytujących (w przypadku gdy wpłaty dokonywana jest z konta innej osoby niż licytująca).

Do 20 lipca 2018 r. należy dostarczyć do Biura Podawczego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej przy pl. Inwalidów Wojennych 12 następujące dokumenty:

w przypadku spółek prawa handlowego – poświadczony za zgodność z oryginałem aktualny odpis z KRS;
w przypadku spółek prawa cywilnego – poświadczone za zgodność z oryginałem zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej każdego ze wspólników oraz oświadczenia wszystkich wspólników o wyrażeniu zgody na ich reprezentowanie w procesie zawierania umowy, w przypadku uczestnictwa w przetargu jednego z nich;
kserokopia dowodu wpłaty wraz z pisemną informacją o:

numerze konta, na które ma zostać zwrócone wadium, w przypadku niewygrania przetargu,
danych personalnych (imię, nazwisko, pesel, stan cywilny, seria i nr dowodu osobistego) osoby/osób, które będą brały udział w licytacji,
nr telefonu do kontaktu.

Osoby biorące udział w przetargu winny:

przedłożyć komisji przetargowej dowód wpłaty wadium, dowód tożsamości, natomiast osoby działające w imieniu innych osób dodatkowo pełnomocnictwo notarialne lub z notarialnie poświadczonym podpisem,