Wróć do listy

Mszczonów, mazowieckie

150 200 zł
3 963 zł/m2
Mieszkanie 37,90 m2 2 pokoje 4 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-52%
Zakończona
-52%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 150 200 zł
Miasto Mszczonów
Powierzchnia 37,90 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Tysiąclecia 2
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 15 200 zł
Numer oferty 72557X169928497
Termin wpłaty wadium 30-09-2020 Co to znaczy?

Opis

Spółdzielnia Mieszkaniowa
w Mszczonowie ogłasza przetarg ofertowy na: ustanowienie i zakup prawa odrębnej własności lokalu mieszkalnego nr 49 znajdującego się na IV p. w budynku przy ul. Tysiąclecia 2 w Mszczonowie.

Lokal mieszkalny o powierzchni 37,90 m2 składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Lokal w stanie do generalnego remontu.

Cena wywoławcza: 150.200,00 zł (słownie: sto pięćdziesiąt tysięcy dwieście zł)

Warunkiem udziału w przetargu jest wpłacenie do dnia 30.09.2020 r. wadium w wysokości 15.200,00 zł (słownie: piętnaście tysięcy dwieście zł) na konto Spółdzielni Mieszkaniowej w Mszczonowie PKO BP O/Warszawa nr: 03 1020 1055 0000 9302 0015 5838. Za dokonanie wpłaty uważa się dzień wpływu środków pieniężnych na rachunek bankowy Spółdzielni. Wpłacone wadium nie podlega zwrotowi w razie uchylenia się oferenta, który przetarg wygrał od zawarcia umowy przenoszącej własność lokalu. Nabywca lokalu wyłoniony w drodze przetargu zobowiązany jest do dokonania wpłaty całkowitej kwoty zaoferowanej w przetargu pomniejszonej o wpłacone wadium, najpóźniej do dnia 23.10.2020 r. oraz pokrycia kosztów notarialnych związanych z zakupem nieruchomości. Wadium wpłacone przez pozostałych uczestników przetargu podlega zwrotowi w terminie do dnia 13.10.2020 r.