Wróć do listy

Gwda Wielka, zachodniopomorskie

60 000 zł
Działka 0.2537 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 60 000 zł
Miasto Gwda Wielka
Powierzchnia 0.2537 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 6 000 zł
Numer oferty 72286X169293815
Termin wpłaty wadium 25-09-2020 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY SZCZECINEK
ogłasza
pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niżej wymienionej nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie Gwda Wielka
stanowiącej własność Gminy Szczecinek.
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Szczecinek grunty działki nr 765/20 oraz 765/15 oznaczone są symbolem
"27MN jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej". Działki leżą w granicach obszaru chronionego krajobrazu „Jeziora
Szczecineckie”.

Gwda Wielka

765/20 wraz z
udziałem do
1/7 części
działki 765/15

Grunty orne - RVI pow.
0,1413 ha
-----------------------------------
Grunty orne - RVI pow.
0,1124 ha

Przetarg odbędzie się w dniu 01.10.2020 r. (czwartek) o godzinie 13:00 w siedzibie Urzędu Gminy Szczecinek przy ul. Pilskiej 3 w sali
konferencyjnej II piętro budynku
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w odpowiedniej kwocie ze wskazaniem, której nieruchomości dotyczy,
najpóźniej do dnia 25.09.2020 r. na rachunek bankowy Gminy Szczecinek prowadzony przez Bank Spółdzielczy w Jastrowiu Oddział w
Szczecinku nr 26 8935 0009 1344 9079 2000 0010 lub w punkcie bankowym znajdującym się w siedzibie Urzędu Gminy Szczecinek. Za datę
wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Gminy Szczecinek, nie później niż do dnia 25.09.2020 r.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.