Gwda Wielka, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
ogłasza
pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości niezabudowanych, położonych w miejscowości Gwda
Wielka, stanowiących własność Gminy Szczecinek.
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Szczecinek działki oznaczone są symbolem "27MN jako tereny zabudowy
mieszkaniowej jednorodzinnej". Działki leżą w granicach obszaru chronionego krajobrazu „Jeziora Szczecineckie”.
Gwda Wielka
Grunty orne - RVI pow.
0,1366 ha
-----------------------------
Grunty orne - RVI pow.
0,1124 ha
Przetargi odbędą się we wskazanych godzinach podanych w tabeli powyżej w dniu 1 października 2020 r. (czwartek) w siedzibie Urzędu
Gminy Szczecinek przy ul. Pilskiej 3, sala konferencyjna II piętro budynku.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w odpowiedniej kwocie ze wskazaniem, której nieruchomości dotyczy,
najpóźniej do dnia 25.09.2020 r. na rachunek bankowy Gminy Szczecinek prowadzony przez Bank Spółdzielczy w Jastrowiu Oddział
w Szczecinku nr 26 8935 0009 1344 9079 2000 0010 lub w punkcie bankowym znajdującym się w siedzibie Urzędu Gminy Szczecinek. Za datę
wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Gminy Szczecinek, nie później niż do dnia 25.09.2020 r.
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie