Gwda Wielka, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
ogłasza
pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej numerem działki 765/11
o powierzchni 0,1025 ha, położonej w obrębie Gwda Wielka wpisanej do Księgi Wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X, stanowiącej własność Gminy
Szczecinek.
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Szczecinek grunty działki nr 765/11 oznaczone są symbolem "27MN
jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej". Działki leżą w granicach obszaru chronionego krajobrazu „Jeziora Szczecineckie”.
Gwda Wielka/
grunty orne kl. RVI pow.
0,1025 ha
Przetarg odbędzie się w dniu 30.09.2020 r. (ŚRODA) o godzinie 11:00 w siedzibie Urzędu Gminy Szczecinek przy ul. Pilskiej 3 w sali
konferencyjnej II piętro budynku
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w odpowiedniej kwocie ze wskazaniem, której nieruchomości dotyczy,
najpóźniej do dnia 25.09.2020 r. na rachunek bankowy Gminy Szczecinek prowadzony przez Bank Spółdzielczy w Jastrowiu Oddział w
Szczecinku nr 26 8935 0009 1344 9079 2000 0010 lub w punkcie bankowym znajdującym się w siedzibie Urzędu Gminy Szczecinek. Za datę
wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Gminy Szczecinek, nie później niż do dnia 25.09.2020 r.
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie