Wróć do listy

Lipiany, zachodniopomorskie

8 625 zł
123 zł/m2
Mieszkanie 69,97 m2 2 pokoje Licytacja komornicza Oferta zakończona
-97%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 8 625 zł
Miasto Lipiany
Powierzchnia 69,97 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Armii Krajowej 49
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 150 zł
Numer oferty 712X1667507
Termin wpłaty wadium 01-03-2018 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Stargardzie Szczecińskim na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 01-03-2018 o godz. 11:00 w budynku Sądu Rejonowego w Stargardzie Szczecińskim z siedzibą przy ul. Wojska Polskiego 19, 73-110 Stargard Szczeciński, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości należącej do dłużnika: xxx , położonej przy ul. Armii Krajowej 49/2, 74-240 Lipiany, dla której Sąd Rejonowy w Stargardzie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Pyrzycach prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 23 300,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 17 475,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 2 330,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 07:30 do godz. 15:30 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w Sądzie Rejonowym w Stargardzie Szczecińskim mieszczącym się pod adresem: ul. Wojska Polskiego 19, 73-110 Stargard Szczeciński.

- nieruchomości będącej wspólną własnością dłużników: xxx, xxx , położonej przy ul. Armii Krajowej 49/5, 74-240 Lipiany, dla której Sąd Rejonowy w Stargardzie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Pyrzycach prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 11 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 8 625,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 1 150,00 zł.

- nieruchomości należącej do dłużnika: xxx , położonej przy Armii Krajowej 49/1, 74-240 Lipiany, dla której Sąd Rejonowy w Stargardzie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Pyrzycach prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 16 100,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 12 075,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 1 610,00 zł.

Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Bank Polska Kasa Opieki S.A. 80 12403901 1111 0000 4223 7738.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.