Wróć do listy

Szczecin, Prawobrzeże

92 550 zł
1 577 zł/m2
Mieszkanie 58,67 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona
-82%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 92 550 zł
Miasto Szczecin
Powierzchnia 58,67 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Produkcyjna 25
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 12 340 zł
Numer oferty 705X1651113
Termin wpłaty wadium 16-02-2018 Co to znaczy?

Opis

Suma oszacowania wynosi 123 400,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 92 550,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 12 340,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Nordea Bank Polska S.A. 98144013870000000008520607.

Historyczne ceny