Bolesławiec, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
ogłasza III przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż działki niezabudowanej, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Bolesławiec, położonej w Bolesławcu przy w rejonie ulicy Ekonomicznej, oznaczonej jako działka nr 560 o pow. 3.8249 ha, obręb 0004, o użytku RIVa – 1.7044 ha, RIVb – 1.6721 ha i RIIIb – 0.4484 ha – z przeznaczeniem pod zabudowę przemysłową.
Przedmiotowa działka gruntu nr 560 leży w granicach specjalnej strefy ekonomicznej regulowanej przepisami ustawy z dnia 20 października 1994r. o specjalnych strefach ekonomicznych (t. j. Dz. U. z 2017r, poz. 1010). Zarządzającemu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej „INVEST-PARK” tj. Spółce pod firmą Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Wałbrzychu przysługiwało będzie prawo pierwokupu stosowanie do treści art. 8 ustawy o specjalnych strefach ekonomicznych z dnia 20 października 1994r. (t. j. Dz. U. z 2017r. poz. 1010).
Ekonomiczna dz 560 pogl Ekonomiczna dz 560 mpzp Ekonomiczna dz 560 ort a
Cena wywoławcza (brutto) do III przetargu wynosi – 1.900.000 zł
Wadium w gotówce wynosi - 350.000 zł
W cenę gruntu wliczony jest należny podatek od towarów i usług według obowiązującej stawki podatku VAT.23% Cena osiągnięta w przetargu, płatna będzie w całości przed zawarciem umowy notarialnej, łącznie z podatkiem VAT.
Przetarg
odbędzie się w dniu 26 listopada 2020 roku o godz. 11.00
w siedzibie Urzędu Miasta Bolesławiec, w sali 113 Pl. Piłsudskiego nr 1
(wieżowiec, I piętro).
I przetarg ustny nieograniczony ogłoszony na dzień 19 lutego 2020r., II przetarg ogłoszony na dzień 09 lipca 2020r. - oba przetargi zakończyły się wynikiem negatywnym, ponieważ nikt nie przystąpił do przetargu.
Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu na rachunek bankowy Urzędu Miasta Bolesławiec Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. o/Bolesławiec nr 04 1020 2137 0000 9402 0046 4271 – w terminie do dnia 23 listopada 2020r. Wadium winno być wpłacone odpowiednio wcześniej, tak aby w dniu 23 listopada 2020r. środki pieniężne znajdowały się na rachunku organizatora przetargu. Osoby, których wadium wpłynie na rachunek Urzędu po dniu 23 listopada 2020r. nie zostaną dopuszczone do udziału w przetargu.
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie