Bolesławiec, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Bolesławiec,
położonej w rejonie ulic: Alei Tysiąclecia i Spokojnej w Bolesławcu (obręb 14)
– wpisanej w księdze wieczystej Nr XXXX/XXXXXXXX/X, bez obciążeń na rzecz osób trzecich – z przeznaczeniem pod zabudowę budynkiem transportu i łączności – garażem.
1. Działka niezabudowana nr 5/36 o pow. 0.0021 ha.
Spokojna dz 5 35 5 36 5 37 5 38 pogl Spokojna dz 5 36 mpzp Spokojna dz 5 36 ort
Cena wywoławcza ( brutto) do I przetargu wynosi – 10.000 zł
Wadium w gotówce wynosi – 2.000 zł
W cenę gruntu wliczony jest należny podatek od towarów i usług według stawki aktualnej, obecnie 23%. Cena osiągnięta w przetargu, płatna będzie w całości przed zawarciem umowy notarialnej.
2. Działka zlokalizowana jest w pośredniej części miasta Bolesławiec w rejonie ulic: Alei Tysiąclecia i Spokojnej, w pobliżu centralnej strefy miasta. Grunt leży w pobliżu utwardzonej drogi w strefie pełnego uzbrojenia. W bezpośrednim sąsiedztwie od strony zachodniej znajdują się nieruchomości z zabudową garażową, szeregową. Z pozostałych stron znajduje się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna oraz obiekty handlowe i usługowe, przystanki komunikacji miejskiej. Działka posiada dostęp do drogi publicznej poprzez działki nr 5/19 i nr 5/34 od strony Alei Tysiąclecia.
3. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego miasta Bolesławiec uchwalonym przez Radę Miasta Bolesławiec uchwałą nr XXIII/177/2012 z dnia 30 maja 2012 r. – działka przeznaczona jest jako teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej średniej – symbol z planu : D-MWs.
4. Nabywca zobowiązany jest zapoznać się w terenie ze stanem zagospodarowania działki oraz na własny koszt uporządkować teren i przygotować go do zabudowy.
PRZETARG
odbędzie się w dniu 06 października 2020 roku o godz. 10.30
w sali 113, Urzędu Miasta Bolesławiec przy Pl. Piłsudskiego 1
(biurowiec-I piętro).
WARUNKIEM wzięcia udziału w PRZETARGU jest : wniesienie wadium w pieniądzu ze wskazaniem numeru działki – na rachunek bankowy Urzędu Miasta Bolesławiec: PKO Bank Polski S.A. 0/ Bolesławiec numer: 04 10202137 0000 9402 0046 4271 – w terminie do dnia 02 października 2020 roku, tak aby w dniu 02 października 2020 r. środki pieniężne znajdowały się na rachunku organizatora przetargu. Osoby, których wadium wpłynie na konto Urzędu Miasta Bolesławiec po dniu 02 października 2020 roku nie zostaną dopuszczone do udziału w przetargu.
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie